בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סחיטה, שוחד ואיומים בפריימריס של הליכוד 
 
 תביעות ``בוטות וגסות רוח``. פנינה רוזנבלום ביום הבחירות (עופר וקנין)   
 
חדשות נענע

חנינה לעבריינים בכלא, שיפור ציוני קרובים באוניברסיטה, מינויים וכסף. זה מה שדרשו, ואולי גם קיבלו, חברי המרכז מהמועמדים; שרים ובכירים בליכוד "דבר כזה עוד לא היה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדויות של שרים ובכירים בליכוד מעלות היום (שלישי) תמונה קשה על פיה חצו חברי מרכז הליכוד את הקו המפריד בין מינהל לא תקין לבין סחיטה או שוחד.

בכירים במפלגה סיפרו לעיתונים הגדולים כי חברי מרכז הגישו להם בקשות שונות ומשונות כתנאי לתמיכתם במועמדים, החל מחנינה לעבריינים בכלא, שיפור ציוני קרובים באוניברסיטה וכלה במינויים ובדרישת כסף.

כמה משרי הליכוד אמרו, כי מעולם לא נתקלו בתביעות כה "בוטות וגסות רוח" מצד חברי מרכז. "אני מקווה שזו ההתמודדות האחרונה שלי", אמר אחד השרים לעיתון "הארץ" והוסיף: "אני לא חושב שאוכל לעבור זאת שוב. הברוטליות, האלימות והגסות שנהגו כלפי, שיחות הטלפון שקיבלתי למשרדי גבלו באיומים ובסחיטה באיומים".

לפני כמה ימים, התקיימה פגישה בין שר בכיר בממשלה לבין ראשי קבוצה ירושלמית הנחשבים לבעלי כוח רב במרכז המפלגה. "עשרות הג'ובים של צחי הנגבי קטנים עלינו", אמרו ראשי הקבוצה לשר ההמום. "אנחנו דורשים את המשרות הטובות ביותר והמכניסות ביותר במשרדך, אם אתה רוצה את הקולות שלנו. אם לא, אתה נמחק". "גלגלתי אותם מכל המדרגות", אמר השר ל"מעריב".

שר אחר כמעט ושבר את הכלים ביום הבחירות. "כמעט החלטתי ללכת למשטרה", הוא סיפר בזעזוע, "כזה דבר עוד לא היה בתולדות הליכוד, בתולדות המדינה".

על רקע הטענות והעדויות על שחיתות ושוחד במרכז הליכוד, תומכים השרים ציפי לבני ומאיר שטרית בהחזרת ההכרעה לידי כלל מתפקדי הליכוד. גם גורמים ששוחחו עם ראש הממשלה ביממות האחרונות טוענים כי גם הוא מבין שהשיטה חייבת להשתנות.

בליכוד מעריכים, עם זאת, שאין כמעט סיכויים להחזרת שיטת הפריימריס, משום שהגוף המחליט בעניין שינוי תקנוני כזה הוא ועידת הליכוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by