בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זוהתה גופת ההרוג ה-17 בפיגוע בצומת מגידו 
 
 הפיגוע במגידו. נפתרה תעלומת ההרוג ה-17 (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ההרוג: אליהו תימסיט (33) משדרות; הגופה זוהתה תודות לשיתוף פעולה בין המשטרה וחברת עדן הפקות שהפיקה סרט מיוחד על ההרוג האלמוני; תפנית בחקירה הובילה למציאת משפחתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זוהתה גופתו של ההרוג ה-17 מהפיגוע בצומת מגידו לפני כחצי שנה - כך הותר לפרסום בצהריים (שלישי). ההרוג הוא: אליהו תימסיט בן 32 משדרות. כזכור, עקב קושי בזיהוי הגופה, ולאחר שאיש לא בא לדרוש אותה, התעכב הזיהוי עד עתה. ואולם שיתוף פעולה יוצא דופן בין המשטרה וחברת "עדן הפקות" שהפיקה סרט תיעודי על ההרוג האלמוני, הביאה בסופו של דבר לזיהוי הגופה.

מחקירה עולה כי אליהו תימסיט ז"ל, היה בדרכו בבוקר הפיגוע לחופשת קמפינג בטבריה. בני משפחתו שנפרדו ממנו לשלום לא ידעו לאן הוא נוסע. צירופי מקרים הובילו את המשפחה להאמין כי הוא עדיין בחיים. על פי ההערכה שרווחה מיד לאחר הפיגוע, נטו החוקרים לחשוב כי מדובר בעובד זר ששהה באופן בלתי חוקי בארץ, ולכן הוא נקבר מעבר לגדר בקבורה אירעית.

ואולם במהלך החקירה נפגש צוות ההפקה עם ניצולי הפיגוע, חלקם נזכרו בשני אזרחים בעלי חזות ישראלית שישבו בחלקו האחורי של האוטובוס ואינם מתאימים לאיש מבין פצועי הפיגוע או ההרוגים המזוהים. בעקבות העדויות החדשות גוייס צייר קלסתרונים שציוריו התפרסמו באמצעי התקשורת השונים ואולם עדיין הדבר לא הוביל לפתרון התעלומה. מה שהוביל לכיוון חקירה חדש וממנו אל משפחת ההרוג הוא כתבה על החקירה ועל הסרט התיעודי שפורסמה בעיתונים. בדיקת די.אן.איי שנלקחה מהגופה ובדיקות דם נוספות בבני משפחתו של ההרוג, הן שאישרו בסופו של דבר שמדובר בתימסיט.

תימסיט זוהה בעזרת סרט תיעודי שהפיקה "עדן הפקות" על ההרוג האלמוני מהפיגוע במגידו. לאחר הקרנת הסרט ופרסום הקלסתרונים, דיווח נהג מונית למשטרה כי הסיע את אליהו תימסיט משדרות לתל אביב בדרכו לחופשה בכנרת. בני המשפחה הודיעו על העדרו של תימסיט רק כחודש לאחר מותו, ואולם איש לא קשר זאת לפיגוע בצומת מגידו. בפיגוע כאמור נהרגו 17 בני אדם, כאשר מחבל שנהג במכונית תופת התנגש באוטובוס, שהיה בדרכו מתל אביב לטבריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by