בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אולמרט יעמוד בראש מטה הבחירות של הליכוד 
 
 עדיין מקווה להיות שר בכיר. אולמרט (לע``מ)   
 
חדשות נענע

נפגש אחר הצהריים עם ראש הממשלה, שרוצה באמצעות המינוי לאותת כי מיקומם של אנשים ברשימת הליכוד לא ישפיע על החלטות המינויים שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, הודיע הערב (שלישי) כי החליט למנות את ראש עיריית ירושלים אהוד אולמרט, שהגיע למקום ה-33 בפריימריס של מפלגת הליכוד, לתפקיד יו"ר מטה הבחירות.

ההערכות הן שבצעד זה מאותת שרון לחברי הנהגת הליכוד כי הוא אינו כפוף לכל שיקול פוליטי כשהוא ממנה אנשים - במטה או בממשלה. לדברי גורמים בסביבתו של שרון, "מי שסברו כי מקומם הגבוה ברשימה יהיה משמעותי לגבי עתידם הפוליטי - צריכים לדעת כי ידיו של שרון אינן כבולות".

מצידו של אולמרט נרשמה התפכחות והוא אינו פוסל על הסף תיק בכיר שאינו תיק החוץ או האוצר וכפי שזה נראה כעת, נראה כי שרון הצליח להפיג את חששותיו של אולמרט לפיהם המיקום הנמוך אליו הגיע ברשימת הליכוד, יפגע בסיכוייו להתמנות לתפקיד שר בכיר בממשלה הבאה.

אולמרט עצמו אמר לאתר YNET כי הפגישה עם שרון היתה טובה מאד ובעקבותיה הוא החליט לדבוק בהחלטתו לחזור לזירה הלאומית. "באופן טבעי המיקום הזה אכזב אותי, אם כי צריך לזכור שמבחינת מספר הקולות נבחרתי למקום ה-17. ולמרות שגם הוא אינו משביע רצון, היה ברור שמישהו פה הוציא עלי חוזה", דברי אולמרט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by