בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוהב אותך כמו מכונית 
 
 אבא אוהב אותך כמו את המכונית שלו   
 
חדשות נענע

בעל מוסך מבריטניה נעזר במשפחתו להנצחת התחביב שלו; הוא קרא לשתי בנותיו על שם מכוניות; הוא שמח שאין לו בנים, כי זה היה קשה יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעל מוסך בריטי מצא דרך מקורית להביע את אהבתו הלוהטת למכוניות. שתי בנותיו נושאות בתעודות הלידה שלהן את אות אהבתו לתחביב המוטורי. הסיבה: יש להן שמות של מכוניות.

המעריץ המושבע, אדריאן תומפסון (33), מתגורר עם משפחתו בייט, ליד בריסטול. "כשחיכינו ללידתה של הבת הראשונה, קיבלתי מרצדס", סיפר תומפסון, "רציתי לקרוא לה על שם המכונית, אבל לא היינו בטוחים. אולם, כשהיא נולדה, היא היתה דבר כל כך חמוד, וחשבנו שמרצדס זה שם יפה לילדה כל כך יפה".

מרצדס היא כיום ילךדה בת חמש. כשהיתה מירנדה, בת זוגו של תומפסון, בהריון שני, חיפשו השניים שם מתאים, אבל במקום לחפש בספר השמות הסטנדרטי, הם עברו על שמות כל המכוניות. הבחירה נפלה הפעם על לקסוּס. התינוקת נולדה בשבוע שעבר.

"כשמירנדה היתה בהיריון חשבנו על הרבה שמות, שחלקם נשמעו מצחיקים", אמר תומפסון. "חשבנו על סקודה ופורטיה. אבל אז שמענו על לאקסיס, ובחרנו את לקסוס".

תומפסון מתעסק בעיקר במכוניות ספורט ושטח מטעם חברת Performance Direct. הוא אמר שהיה לו מזל שנולדו לו בנות, משום שמציאת שמות לבנים על שם מכוניות היא משימה קשה יותר. שמות כמו אוסטין ומרטין הם שמות נפוצים מדי, הוא אומר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by