בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זק"א תובע את אלי פימשטיין בסך מיליון שקל 
 
 חזר ביום רביעי למקום בו קבר את בתו. פימשטיין    
 
חדשות נענע

עילת התביעה: נזק נפשי וכספי שנגרם למתנדביו; פימשטיין הודה כי הטביע את בתו באמבטיה והבוקר שחזר את המעשה; מעצרו הוארך ב-12 יום והוא נשלח לבדיקה פסיכיאטרית כדי לקבוע אם הוא כשיר לעמוד לדין; רוני קדם בהלווית בתה: "את מלאך, לא היית שייכת לכאן בכלל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלי פימשטיין הודה ברצח בתו הפעוטה הודיה קדם פימשטיין. האב שיחזר אתמול בבוקר (רביעי) את הרצח ובצהריים האריך בית המשפט את מעצרו בעוד 12 יום. כמו כן הוא נשלח לבדיקה פסיכיאטרית כדי לקבוע האם הוא כשיר לעמוד לדין.

המשטרה חושדת כי פימשטיין תכנן את הרצח מראש: לפי הודאתו הוא חפר את הבור בו קבר את בתו לפני חודש, וביום רביעי שלפני הרצח הוא הגיע שוב לבור והעמיק אותו. האב סיפר לחוקרים כי ביום שבת בבוקר הטביע את בתו באמבטיה, הניח את גופתה בתיק וקבר אותה ביער.

התפנית בחקירה החלה אתמול בבוקר לאחר שמידע מודיעיני, מפי עד שראה את פימשטיין חופר את הבור, הגיע לצוות החקירה המיוחד. המידע מפי עד הראייה גרם לחוקרים לזמן את פימשטיין לחקירה חוזרת ואז לעצרו בחשד שרצח את בתו. כעבור כשעה, לאור המידע, הגיעו חוקרי המשטרה ליער המגינים, איתרו את הקבר המאולתר שהיה מכוסה עפר, החלו לחפור וגילו את גופת הפעוטה שהיתה לבושה בבגדיה הכתומים.

צוות החקירה, בראשותו של נצ"מ שאול נעים, חושד שהאב תכנן את הרצח, על רקע הסכסוך בו היה נתון עם האם, רוני קדם. בחודשים האחרונים רבו רבות בשל התחמקותו של פימשטיין לשלם לה מזונות. קדם השתדלה שלא להזכיר את היחסים הרעועים שלהם בכלי התקשורת, כדי לעמוד יחד עם האב בחזית אחת בשלב החיפושים אחר בתם.

קרוביה של קדם אומרים כעת, שהיא רק העמידה פנים, כדי לחזק את אמונו של פימשטיין ולגרום לו להודות באחריות להיעלמות, או למעוד בחקירות המשטרה.

בתוך כך, ארגון זק"א הודיע הערב כי יגיש מחר לבית משפט השלום בירושלים תביעה בסך מיליון שקלים נגד אלי פימשטיין. עילת התביעה, לטענת הארגון, היא הנזק הנפשי והכספי שנגרם למתנדביו בשלושת ימי החיפושים.
 

"את מלאך, לא היית שייכת לכאן בכלל"

הודיה בת השנה ועשרה חודשים, נקברה אתמול בצהריים בבית העלמין בגבעת-שאול בירושלים. האב לא הורשה להשתתף בהלוויה, ורבים מקרוביו העדיפו שלא להגיע.

האם, רוני קדם, ספדה לבתה בדמעות: "שלום הודיה שלום, תנוחי על משכבך בשלום. לעולם לא נשכח אותך" בכתה האם, "הייתי מחבקת אותך, ואומרת כמה אני אוהבת אותך. היית עונה לי, 'אני אוהבת אותך יותר'. איך אהבת שאני שרה לך", אמרה האם ושרה את השיר שאהבה בתה. "עכשיו אני רוצה לצרוח, בואי! בואי הביתה! הכתובת היתה על הקיר! הייתי שפוטה שלך הודיה, עכשיו אני במאסר עולם. רציתי לעשות את מה שטוב בשבילך, התייעצתי עם רבנים ופסיכולוגים, אני יודעת שאת מלאך ושלא היית שייכת לכאן בכלל".

קדם כינתה את פימשטיין "רוצח שפל", אולם פנתה אל הקהל, וביקשה שלא לומר עליו מלים רעות, למרות המעשה האיום שעשה. "אנשים, הודיה רוצה שתהיו טובים, לא רק ברגעי משבר. זו היתה הצוואה שלה", אמרה.
 

המשטרה לא האמינה לגרסת האב

כבר בתחילת החקירה חשדה המשטרה בגרסתו של האב. בשבת בבוקר התקשר למשטרה וסיפר להם שבשעה שנכנס לשירותים פתחה הילדה דלת הבית ויצאה ממנו. החוקרים התקשו להאמין שילדה בגובה 80 ס"מ הצליחה לפתוח את הדלת ואת שער הכניסה לבית, ולצאת לרחוב בלי שאיש מן השכנים יבחין בה.

כיוון שאיש לא הבחין בה, והיא לא נמצאה בבורות או בגנים ליד הבית, חשדה המשטרה שמישהו לקח אותה מן הבית. אולם, עד כה אין ראיות ממשיות שקושרות את פימשטיין לרצח. הוא ממשיך לחזור בעקביות על גרסתו, ותוצאות בדיקת הפוליגרף לא היו חד משמעיות. החוקירם החרימו את מחשבו, את יומניו ומסמכים אישיים. הם צותתו לשיחותיו ועקבו אחריו.

אמש, לאחר שהתקבל במשטרה מידע מודיעיני, נעצר האב לחקירה. המידע הוביל את החוקרים אל היעד בו נמצאה הגופה.

עד כה ידוע, שהילדה היתה בחיים בבוקר יום שבת, משום שבשעה 08:30 התקשרה לפלאפון של אמה והשאירה הודעה במשיבון. פרופ' יהודה היס ראש המכון ללרפואה משפטית באבו כביר, סירב להתייחס לממצאי הנתיחה של הילדה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by