בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
9 מפלגות נרשמו עד עתה בועדת הבחירות המרכזית 
 
 ההערכה היא שלבסוף יירשמו 30 מפלגות   
 
חדשות נענע

בין המפלגות שנרשמו: "חירות", "עלה ירוק", "מפלגת הירוקים" ו"מפלגת הנגב"; נדחתה זמנית הרשמתה של מפלגת "אהבת ישראל"; ההרשמה תסגר מחר בחצות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עד לשעות הצהרים נרשמו תשע רשימות חדשות בוועדת הבחירות המרכזית, עם פתיחת מועד ההרשמה לבחירות לכנסת ה-16. שאר המפלגות צפויות לעשות זאת הום אחה"צ או מחר.

המפלגה הראשונה שנרשמה היתה מפלגת "חרות", בראשות ח"כ מיכאל קליינר. קליינר ביקש לקבל את האותיות "נץ" כדי להדגיש את העובדה שמפלגתו תהיה הקיצונית ביותר בכנסת, והעריך שסיעתו תקבל לפחות 5 מנדטים. סגנו של קליינר, איש תנועת כך ברוך מרזל, אמר כי אם יבחר לכנסת "יהיה לח"כים הערביים ממה לחשוש".

המפלגה השנייה שנרשמה היא "עלה ירוק", התומכת בליגליזציה של שימוש בסמים קלים, התנועה ביקשה את האותיות "קנ". אחר כך נרשמו דע"מ, רשימה יהודית-ערבית שביקשה את האות ק', "מפלגת הנגב", שביקשה את האות ז', והקדימה את "מפלגת זכויות הגבר" שרצתה אף היא את האות, "מפלגת הירוקים" (רק) ומפלגתו של הרב בא-גד (זך).

כמו כן נרשמו "מפלגה מתקדמת ליברלית דמוקרטית" מפלגת עולים מאוקראינה, בראשות אלכסנדר רדקו (שאינו דובר עברית), בל"ד בראשות עזמי בשארה, ו"אהבת ישראל" (ץ), רשימתו של הרב כדורי. עם זאת זמן קצר אחר כך, נדחתה הרשמתה של "אהבת ישראל", בשל חתימת מועמד שלא במקום.

בוועדת הבחירות המרכזית מעריכים כי השנה יוגשו יותר משלושים רשימות שיתמודדו בבחירות, לעומת שלושים ואחת רשימות שהתמודד בבחירות 1999
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by