בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עם אחד הציגה את קמפיין הבחירות שלה 
 
 נבחרת חברתית מנצחת. פרץ, נמיר ומסאלה   
 
חדשות נענע

הקמפיין יתמקד במאבק החברתי של המפלגה וידגיש כי לפני הבחירות כולם מבטיחים הבטחות ו"הופכים לעמיר פרץ"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפלגת עם אחד הציגה היום (רביעי) באופו רשמי את מועמדיה לכנסת ואת קמפיין הבחירות שלה. יו"ר המפלגה, ח"כ עמיר פרץ, אמר כי רשימת המפלגה מציגה את "נבחרת החלומות החברתית" ומייצגת את "כל הדתות, המגזרים והרבדים בעם".

במקום השני אחרי פרץ, מוקמה אילנה כהן, יו"ר איגוד האחיות בעבר, ואחריה ח"כ דוד טל, שהגיע מתנועת ש"ס, ח"כ לשעבר אדיסו מסאלה, שיהיה נציג העדה האתיופית, והשרה לשעבר, אורה נמיר, שחוזרת לפעילות פוליטית.

פרץ הדגיש כי כל מועמדי המפלגה אינם רואים בה הזדמנות ל"ג'ובים" אלא מאמינים כי הם נמצאים בשליחות של ציבור העובדים וציין גם כי בחמישייה הרשונה של המפלגה ממוקמים שלושה יושבי ראש לשעבר של ועדת העבודה והרווחה עם ניסיון מצטבר של יותר מחמש עשרה שנה.

אורה נמיר אמרה כי החליטה לחזור לפעילות משום שלא יכלה לעמוד בצד לנוכח הפער החברתי בישראל והעוני הנורא שמשתולל במדינה. "כשפרשתי מהחיים הפוליטיים, לא העליתי על דעתי לחזור, אולם בשל המצב לא יכולתי להמשיך להביט מהצד, לשבת בבית ולתת הרצאות באוניברסיטה". נמיר אמרה כי החליטה להצטרף ל"עם אחד" משום שזה היה המקום היחיד שבו יש מקום לדעותיה. "הלכתי אל מפלגת העבודה שהייתה הבית שלי, אבל לא מצאתי בבית הזה כתובת.
 

"פתאום כולם נהיו עמיר פרץ"

 
במסיבת העיתונאים הוצג גם הקמפיין שילווה את מסע הבחירות של המפלגה. הקמפיין יתמקד בעובדה שכל המפלגות נזכרות בנושא החברתי רק לפני הבחירות, אולם רק "עם אחד" נלחמת עליו גם אחריהן. הקמפיין יורכב משתי סיסמאות: האחת – "עם אחד נלחמת בשבילך", שתדגיש את מאבקה של התנועה ושל עמיר פרץ למען ציבור העובדים. והשנייה – "פתאום כולם נהיו עמיר פרץ" תראה את בכירי המפלגות האחרות, כשהם "מעוטרים" בשפם.

"ברור לחלוטין ששרון יהיה ראש ממשלה, וכעת צריך לשמור על האזרחים", אמר פרץ, "אסור לרכז את כל הכוח בידיים של הליכוד וצריך לדאוג שתקום ממשלה עם כוח חברתי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by