בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון צפוי לסיים את איוש התפקידים הבכירים במפלגה 
 
 
חדשות נענע

לבנת צפויה לעמוד בראש מטה ההסברה; אולמרט יישאר במקום 33 ברשימה; בית הדין קיבל את עתירתו של זאב בוים ושינה מיקומים בעשיריה השלישית והרביעית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה ויו"ר הליכוד, אריאל שרון, צפוי לסיים היום (חמישי) את איוש התפקידים הבכירים למפלגה. על פי ההערכות, לימור לבנת תשמש כראש מטה ההסברה, וצחי הנגבי יקבל תפקיד בכיר במערך הארגוני של הליכוד.

שרון אף יקים מעין מטה אישי, שילווה אותו בכינוסים הפוליטיים, בו ישתתף. את המטה ירכיבו שר החוץ, בנימין נתניהו, שר הביטחון, שאול מופז ושר האוצר, סילבן שלום.

לגבי העתיד, רמז שרון שאם ירכיב את הממשלה הבאה, ישמח אם שרת החינוך, לימור לבנת, תתמשיך לכהן בתפקיד זה. בכנס ביבנה אמר שרון: "אני מתכוון לחזור לכאן בשנה הבאה, ואני אשמח אם שרת החינוך תסכים להצטרף אליי".
 

אולמרט יהיה ראש מטה הבחירות

ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, מונה לפני ימים מסםר לתפקיד ראש מטה הבחירות. אמש דחה בית הדין של הליכוד את עתירתו של אולמרט לשבץ אותו במקום ה-19 או ה-21 ברשימת מועמדי הליכוד לכנסת, בנימוק כי שובץ במקום 33 בגלל חישובים לא נכונים. הוא טען, ששוריין לו מקום.

לעומת זאת, קיבל בית הדין את עתירתו של זאב בוים על מיקום הנשים בעשיריה השלישית והרביעית. עקב כך הוזזה ענבל גבריאלי ממקום 29 למקום 31, לאה נס ממקום 34 למקום 36 ואילו זאב בוים קודם ממקום 35 למקום 34, אברהם הירשזון מ-36 ל-35, גלעד ארדן ממקום 30 למקום 29 ורוני בראון ממקום 31 למקום 30.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by