בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ניסיון חדירה ליישוב כיסופים 
 
 המחבלים זוהו סמוך לגדר המערכת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כוחות צה"ל הרגו מחבל שחדר ליישוב כיסופים; הכוחות מנהלים מרדף אחרי מחבל נוסף המסתתר בחורשה באזור; 5 פלסטינים נהרגו אתמול כשניסו להסתנן לישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות צה"ל הרגו הערב (חמישי) מחבל שחדר ליישוב כיסופים דרך גדר המערכת של רצועת עזה. המחבל זוהה על ידי תצפית ועל ידי כוח מחטיבת גבעתי, שפתח לעברו באש. כוחות נוספים שהגיעו למקום מנהלים בשעה זו מרדף אחרי מחבל נוסף שנמלט לחורשה באזור. אין נפגעים לכוחותינו.

חמישה פלסטינים נהרגו אתמול בלילה במהלך ניסיון הסתננות לישראל סמוך למעבר קרני ברצועת עזה. החמישה נורו על ידי טנק של צה``ל אך רק בצהריים נתגלו גופותיהם, במהלך סריקות שנעשו באיזור. ליד גופותיהם נמצאו סולמות באמצעותם התכוונו הפלסטינים לעבור את גדר המערכת. השב"כ וצה"ל מנסים כעת לברר את זהות ההרוגים.

אש נורתה אחר הצהריים לעבר שיירה של כלי רכב ישראליים בציר קרני-נצרים שברצועת עזה. איש לא נפגע. בתקרית אחרת הושלכו רימונים אל כוח צה``ל בגבול ישראל-מצרים. לא היו נפגעים. כוח מסתערבים של יחידת דובדבן עצר בצהריים במרכז שכם את מבוקש החמאס, סלאח סייד. לדברי גורמי ביטחון בישראל, סייד היה ממתכנני הפיגועים באריאל ובאוטובוס ליד עמנואל.

ארגון החזית העממית לקח בצהריים אחריות על ניסיון הפיגוע שסוכל הלילה ביישוב נצר חזני ברצועה. לוחמי מג"ב הצליחו לסכל את הפיגוע ללא פגע או נזק. הלוחמים הבחינו בחוליה של שלושה מחבלים, שהתקרבו לגדר היישוב וירו לעברם. מן הירי נהרג אחד מהם ועל גופתו נמצא רובה מסוג קלצ'ניקוב, מחסניות ורימוני יד. הכוח ניהל מרדף אחר השניים האחרים, אולם הם הצליחו להימלט לחאן יונס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by