בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלי פימשטיין כשיר למעצר 
 
 האב משחזר את הרצח ביער   
 
חדשות נענע

כך קבע הפסיכיאטר המחוזי בי-ם לאחר שהחשוד ברצח בתו נבדק בבי"ח פסיכיאטרי; בכדי להחליט אם היה שפוי בזמן הרצח ואם ניתן להחיל עליו אחריות פלילית, נקבע כי יש לאשפזו להסתכלות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוטר אוחז בגופת הפעוטה שהוצאה מהבור (רויטרס)
 שוטר אוחז בגופת הפעוטה שהוצאה מהבור (רויטרס)   
אלי פימשטיין הנו כשיר למעצר, קבע היום (ראשון) הפסיכיאטר המחוזי בי-ם לאחר שפישמטיין, החשוד ברצח בתו הודיה, עבר בצהריים בדיקת הסתכלות פסיכיאטרית בבית החולים לחולי נפש כפר שאול בירושלים. עוד נקבע כי מצבו הרפואי והנפשי של פימשטיין אינו מחייב אשפוז.

בכדי להחליט האם פימשטיין היה שפוי בזמן שרצח את בתו ואם ניתן להחיל עליו אחריות פלילית למעשה, נקבע כי יש לאשפזו להסתכלות בבית חולים. ממצאי הבדיקה יועברו ישירות לבית משפט השלום בירושלים. בתום הבדיקה הוחזר פימשטיין לבית המעצר עד לקבלת החלטה בעניינו.

בהגיעו לבדיקה קידמו את פימשטיין אנשי תקשורת רבים ששאלו אותו שוב ושוב אם הוא מתחרט. פימשטיין דחה את השאלה וטען כי התקשורת שואלת אותו שאלות לא נכונות ושופטת אותו, למרות שבית המשפט אמור לעשות זאת.

הבדיקה התבצעה לאחר ששופט בית משפט השלום בירושלים, נועם סולברג, קיבל את בקשת ההגנה לשלוח את פימשטיין להסתכלות. עורכי הדין של פימשטיין התפטרו ביום רביעי "מסיבות אישיות" כהגדרתם, והשופט סולברג הורה למנות לו סניגור ציבורי. עורך הדין אמיר דהאן מונה לייצג את אלי פימשטיין.
 

"חיכיתי עד שהיא הפסיקה לפרפר", סיפר האב לחוקרים

אפילו חוקרי המשטרה הקשוחים לא הצליחו להשאר שווי נפש למשמע סיפורו של האב. בקול צלול, בלי דמעה אחת, סיפר האב כיצד הכין את הקבר ביער, חודש לפני הרצח. שלושה ימים לפני שביצע את המעשה, הגיע ליער כדי לבדוק את הבור שנית. הוא הרחיב אותו והעמיק לחפור. בשבת העיר אותה לארוחת בוקר, ויחד איתה התקשר לרוני. הודיה השאירה הודעה במשיבון הסלולרי של האם. זו היתה הודעת פרידה.

לאחר הארוחה, מילא את האמבט במים. הוא הכניס למים את בתו, והחזיק את ראשה בכוח מתחת למים, עד שלא נשמה יותר. "חיכיתי עד שהיא הפסיקה לפרפר", אמר. "כשהיא הפסיקה לפרפר, הוצאתי אותה מהאמבטיה, ניגבתי אותה ממים והלבשתי אותה. הכנסתי אותה לתוך התיק ונסעתי לקבור אותה".

בעת שחזור מעשיו, אמר פימשטיין לחוקרים כי "הודיה לא סבלה בכלל". "היו לה חיים טובים", הוסיף, כשאינו מצליח לגרום לאיש מהחוקרים להבין כיצד מסוגל אדם לרצוח בדם קר את בתו שלו.

ארגון זק"א יגיש היום לבית משפט השלום בירושלים תביעה בסך מיליון שקלים נגד אלי פימשטיין, בשל הנזק הנפשי והכספי שנגרם למתנדביו בשלושת ימי החיפושים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by