בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עורך מעריב: נפרסם את שמות השחקנים 

עורך מעריב: נפרסם את שמות השחקנים

 
 
חדשות נענע

בעקבות ממצאי הביניים של חקירת "מודיעין אזרחי" שלא מצאה ראיות מספקות לתמיכה בכתבת העיתון.אייל ברקוביץ': "המדינה הזאת חולה".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עורך מעריב, יעקב ארז, מסר כי הוא עומד לחלוטין מאחורי נכונות הסיפור, למרות ממצאי החקירה בעניין. ארז אמר כי אם יצטרך, יפרסם את שמות השחקנים שהשתתפו בפרשה.

ממצאים "כמעט סופיים" של חקירת משרד החקירות "מודיעין אזרחי" לא מצאו ראיות מספקות כדי לאשש את ממצאי כתבת מעריב. דו"ח משרד החקירות הוצג היום במשרדי ההתאחדות לכדורגל.

אייל ברקוביץ` מסר הערב בתגובה: "כבר מהיום
הראשון שבו התפוצצה הפרשה במעריב אמרתי לאישתי שזה קשקוש...זו בושה וחרפה, המדינה הזאת חולה, המדינה הזאת זקוקה לטיפול דחוף". התגובה ניתנה באתר "שחקני הנבחרת מגיבים".

במסיבת העיתונאים מסר יו"ר ההתאחדות, גברי לוי, כי אין עדויות שסותרות את הטענות באופן חד משמעי, אך גם לא נמצאו סימוכין להן. כזכור, בעקבות הטענות כי חלק משחקני הנבחרת בילו עם נערות ליווי בלילה שלפני המשחק מול דנמרק ברמת-גן, נחקרו כל שחקני הנבחרת.

היו"ר לוי אמר עוד כי במסגרת החקירה, תושאלו גם נערות ליווי שבתחילה מסרו עדות לפיה בילו עם שחקני נבחרות. מהחקירה עלה כי אמנם הוזמנו נערות ליווי למלון בלילה שלפני המשחק מול דנמרק, אך הן לא בילו עם שחקני הנבחרת, אלא עם לקוח אחר במלון.

בדו"ח נכתב כי רוב השחקנים לא הסכימו להיבדק במכונת אמת, במסגרת ה"משמעת הקולקטיבית" שהנהיגו השחקנים.

אביב הברון, עורך מדור הספורט של "מעריב" שפרסם את הסיפור לראשונה, אמר בתגובה לגלי צה"ל, כי "ידיו של משרד החקירות היו כבולות לאורך כל החקירה. המלון סירב לאפשר לעובדים שלו לתת עדויות. אי אפשר היה להגיע לאמת. מעריב עומד מאחורי כל מה שפורסם, ומאחורי העדויות שפורסמו בעיתון".


לחצו כאן לתגובותיהם של שחקני הנבחרת אלון חרזי ואיל ברקוביץ לפרשה

רוצים להגיב? בואו לפורום הכדורגל של נענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by