בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכנות הביון הגדולה בעולם לא עומדת בעומס 

סוכנות הביון הגדולה בעולם לא עומדת בעומס

 
 
חדשות נענע

האן.אס.איי, סוכנות הביון האמריקאית שתפקידה לאסוף מודיעין אלקטרוני, לא מצליחה להתמודד עם עידן ההיי-טק, למרות 38 אלף עובדיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

האן.אס.איי, סוכנות הביון האמריקאית הגדולה ביותר, כורעת תחת העומס, כך מדווחת היום (חמישי) רשת סי.אן.אן. הסוכנות, שעוסקת בריגול אלקטרוני, פשוט לא מצליחה להתמודד עם כמויות המידע שהיא צריכה לפענח ולעבד עבור הממשל האמריקאי בעידן האינטרנט, והיא ניצבת בפני בעיות קשות.

מדובר באירגון ביון ענק, עם יותר מ-38 אלף עובדים, יותר מפי שניים מאשר הסי.איי.איי, שמספק כ-80 אחוז מהמודיעין של ארצות הברית, על ידי ציתות לרשתות קשר, מערכות מחשב וטלפונים סלולריים בכל העולם.

הבעיה היא שפעם היתה לארגון מטרה אחת - ברית המועצות. בעידן שאחרי המלחמה הקרה, האירגון צריך להתמודד עם הרבה יותר מטרות, כמו טרוריסטים בינלאומיים וסוחרי סמים מצד אחד - ועם השתכללות אמצעי המידע וטכניקות ההצפנה מצד שני. ואם זה לא מספיק, אז כמויות המידע העצומות שמופיעות באינטרנט ולא צריכות פיענוח אלא רק ניתוח וקיטלוג, פשוט מעמיסות על האירגון העצום יותר מכפי יכולתו.

המבקרים מצביעים על פאשלה אחת בולטת של האירגון: האן.אס.איי מיקד את רוב תשומת לבו לתוכנית הטילים בצפון קוריאנית, ולא שם לב להכנות ההודיות לערוך ניסויים בנשק גרעיני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by