בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אדריכלית חשודה בשכירת תוקפים נגד מאהבה לשעבר 
 
 חשד נגד אדריכלית מסביון. מבט על שכונת נוה סביון (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

גילי קליין מסביון חשודה כי רצתה להרחיק ממנה את מאיר רחמים; היא טוענת שהוא מעלילי עליה; הוא טוען שזו לא הפעם הראשונה שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (חמישי) את מעצרה של גילי קליין, בחשד ששכרה עבריינים, כדי שיתקיפו את המאבטח שלה לשעבר, מאיר רחמים. קליין, אדריכלית בת 38 מסביון, חשודה כי רצתה להרחיק ממנה את המאבטח, שסירב להפסיק לחזר אחריה.

על פי כתב האישום, היא מואשמת בשליחת התוקפים לתקיפה בנסיבות מחמירות ול"קשירת קשר לביצוע פשע חמור". עורכי דינה, מוטי לוי ועמיקם שוחט, ביקשו לשחררה למעצר בית, אולם השופט, יחזקאל הראל, האריך את מעצרה עד יום שישי.

רחמים (30) תושב אור יהודה, הותקף שלשום בלילה כשיצא לריצה. כשהגיע לקניון סביונים ביהוד, התנפלו עליו אלמונים, והיכו אותו. במהלך התקיפה אמרו לו שיתרחק מקליין, אחרת יהרגו אותו.

קליין מצידה טוענת, שמאיר מעליל עליה, וכי הוא פשטו לא מוכן לקבל את העובדה שאינה רוצה בקשר עמו. לפני כשבוע הגישה נגדו תלונה במשטרה בגין הטרדה. היא מסרה לחוקרים, שרחמים איים שאם לא תחזור אליו, יעליל עליה ששכרה אותו לרצוח את בעלה לשעבר, יורם עזרי.

לדבריו של מאיר, מדובר בסיפור שחוזר על עצמו. לדבריו, קליין שכרה אותו כדי להגן עליה מפני מחזר אחר שלה, עופר כהן. גם ברומן זה עורבה המשטרה, לאחר שקליין טענה שהוא מאיים עליה, כשניסתה לעזוב אותו.

חוקר משטרת מסובים, יוסי טל, אמר בבית המשפט שבימים הקרובים ייערך עימות בין השניים. החוקר הציג לשופטים דו"ח, שתוכנו לא נמסר לפרסום, ואשר מפורט בו חשד נוסף נגד קליין, "חמור יותר מסיפור התקיפה", לטענתו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by