בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קצב לאפיפיור: צה"ל ייצא מבית לחם לפני חג המולד 
 
 הנשיא קצב והקאנצלר הגרמני, גרהארד שרדר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נשיא המדינה נפגש בוותיקן עם יוחנן פאולוס ה-2; זהו ביקור רשמי ראשון של נשיא ישראלי במדינה; האפיפיור הבטיח לצאת בקריאה נגד הטרור והאנטישמיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא המדינה, משה קצב, נפגש היום (חמישי) עם האפיפיור יוחנן פאולוס השני בוותיקן, בביקור רשמי ראשון של נשיא ישראלי במדינת הכס הקדוש.

קצב הבטיח לאפיפיור כי צה"ל ייצא מבית לחם לקראת אירועי חג המולד, "אם לא יהיו התרעות לפיגועים משם". נשיא המדינה ציין עם זאת, כי אם ישארו כוחות צה"ל בעיר הם יקלו ככל האפשר על הצליינים והחוגגים את החג במקום.

האפיפיור גינה באוזני הנשיא קצב את האנטישמיות והטרור ואמר כי בכוונתו לצאת בקריאה פומבית בנושאים אלו. הנשיא והאפיפיור נועדו בוותיקן כרבע ובתום הפגישה אמר האפיפיור לקצב "יברך אותך אלוהים. יברך אלוהים את ישראל".

שני הצדדים אמרו כי הפגישה היתה לבבית. לאחר פגישתו עם האפיפיור, נועד קצב עם ראש ממשלת הוותיקן, החשמן סודאנו, והשניים עיינו במפות של בית לחם.
 

ברלוסקוני לקצב: איטליה תפעל להכללת ישראל באירופה

 
אתמול נפגש קצב ברומא עם ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, שהבטיח כי "איטליה תפעל למען חיזוק מעמדה והכללתה של ישראל באירופה".

ראש הממשלה האיטלקי אמר לנשיא קצב כי "מאז ההתקפה בנתניה בערב חג הפסח, הורתי לסגור את דלתות ארמון ראש הממשלה בפני ערפאת ושליחיו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by