בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שריפה השתוללה בבני ברק; דירה עלתה באש בטבריה 
 
 שמונה צוותי כיבוי במקום (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

שריפה השתוללה בחנות בבני ברק; בטבריה פונו תושבי בניין, לאחר ששריפה פרצה באחת הדירות; אמש נהרגה אשה בשריפה שפרצה כתוצאה אחד מסיגריה בוערת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שתי שריפות פרצו היום (שישי) בערים שונות בארץ. צוותי כיבוי השתלטו על שריפה גדולה שפרצה בחנות ברחוב הירקון שבאזור התעשייה בבני ברק.

החנות, שבה נמכרים דברי קודש וספרי תורה, שכנה בקומה הראשונה של בניין מסחרי. באזור מוסכים רבים, ושמונה צוותי כיבוי פעלו במקום, בניסיון למנוע מהאש להתפשט ולהגיע לחומרי בעירה. כל האנשים פונו מהאזור, ולא נמסר על נפגעים.

בטבריה פרצה דליקה בדירה בקומה השנייה של בניין מגורים ברחוב אחד העם. כל דיירי הבניין פונו, ולא נמסר על נפגעים. לדירה נגרם נזק כבד. נסיבות השריפה עדיין אינן ידועות.
 

אשה נהרגה ובן זוגה נפצע בשריפה

בשריפה שפרצה אמש בדירה בקיבוץ מסדה שליד הכנרת, נהרגה אשה בת 41 ובן זוגה נפצע קשה. בני הזוג עלו לאחרונה מרוסיה.

צוותי הכיבוי שהוזעקו לכבות את הדליקה, חילצו את האשה שנלכדה בדירה הבוערת. היא חולצה במצב אנוש ופונתה, יחד עם בן זוגה שנפצע קשה, לבית החולים פוריה בטבריה, שם מתה מאוחר יותר מפצעיה.

שכנים סיפרו לכוחות הכיבוי כי מן הדירה נשמע גם פיצוץ קודם לפריצת הדליקה. להערכת המשטרה מדובר בבלון גז שהתפוצץ לאחר שאחד מבני הזוג נרדם כשסיגריה בוערת בידו. הסיגריה נשמטה וגרמה לפיצוץ ולדליקה שבעקבותיו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by