בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
14 פלסטינים נעצרו ביהודה ושומרון 
 
 בפעילות בנור א-שאמס השתתפו מסוקים, טנקים ונגמ``שים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בכיר חמאס בטול כרם נורה למוות לאחר שמסתערבי מג"ב צרו על ביתו; פעיל נוסף של הזרוע הצבאית של החמאס נעצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות צה"ל עצרו הלילה (שבת) ביהודה ושומרון 14 פלסטינים ובהם מבוקשים. בעצורים איש תנזים שברשותו נמצא אקדח. גורמי הבטחון חוזרים ומדגישים כי נמשכות ההתרעות ובהן מפני פיגועי התאבדות

בכיר בזרוע הצבאית של החמאס נהרג אתמול במהלך פעילות של כוחות צה"ל מג"ב במחנה הפליטים נור א שאמס הסמוך לטול כרם. בכיר החמאס, טארק עבד רבו, נורה במהלך קרב שהתפתח במקום לאחר שכוחות מסתערבים של מג"ב צרו על ביתו.

במהלך הפעילות נעצר מוחמד וליר, פעיל נוסף של הזרוע הצבאית של חמאס בעיר. פלסטיני אחר נורה לאחר שהשליך בקבוקי תבערה לעבר כח שפעל במקום.

מקורות פלסטינים דיווחו קודם לכן כי חמישה פלסטינים נפצעו במהלך פעילות של כוחות צה``ל ומג"ב בנור א שאמס. על פי הדיווחים, בפעילות השתתפו גם טנקים, מסוקים ונגמ"שים.
 

נעצר פעיל חמאס שאחראי למותם של 16 ישראלים

 
כוח צה"ל עצר אתמול בשכם את סלאח סייד, פעיל חמאס שאחראי למותם של 16 ישראלים בפיגועים. סייד חשוד כי תכנן את הפיגוע באריאל ב-27 באוקטובר, בו נהרגו שלושה בני אדם. הוא תכנן גם את הפיגוע בעמנואל, ב-17 יולי, בו נהרגו תשעה בני אדם, וכן את הפיגוע באלון מורה, ב-28 במרץ, בו נהרגו ארבעה.

בקלקיליה עצר כוח צה"ל את איסמעיל ג'יבריל איסמעיל, פעיל חמאס החשוד כי עמד לשלוח מחבל מתאבד לפיגוע בישראל. ברחבי יו"ש נעצרו במהלך הלילה שבעה מבוקשים נוספים.

מקורות פלסטינים בבית לחם דיווחו כי בכפר חירבת איבראהים הסמוך לאפרת נהרג מאש צה"ל עבד אל-יוסף אבו-מוסא, פעיל חמאס בכיר. אבו- מוסא נהרג בחילופי אש עם צה"ל בעת שניסה להמלט מביתו. מצה"ל נמסר כי המחבל תכנן לשלח מתאבד לפיגוע בישראל בימים הקרובים.

כוחות צה"ל ממשיכים לפעול באזור חברון, בניסיון ללכוד את המחבלים שהרגו בחברון חייל וחיילת. עוצר כללי הוטל על חברון ועל הכפרים מסביב. תושבי העיר דיווחו שהכוחות עורכים חיפושים בכל הבתים. עוד דווח מחברון, שצה"ל הרס את ביתו של מוחמד עספרה, תושב הכפר בית קאחל באזור חברון, הקרוב לציר המתפללים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by