בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה: נור נרצחה בערב בו נעלמה  
 
 קורבן לריב משפחות. נור אבו טיר (ערוץ 2)   
 
חדשות נענע

המשטרה חושדת כי נור נרצחה עקב סכסוך על רקע מיני בתוך החמולה; גופתה תנותח במכון לרפואה משפטית באבו כביר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במשטרה חושדים כי נור אבו-טיר, שגופתה נמצאה אתמול בבוקר (שישי), נרצחה על רקע סכסוך קשה על רקע מיני שניטש בתוך החמולה, בין המשפחה הקרובה של הנרצחת לבין משפחת דודו של האב. נתיחת הגופה תתבצע במכון לרפואה משפטית באבו כביר והיא עתידה להבהיר באורח סופי אם הילדה אכן נרצחה. בחקירה מעורבים חוקרי משטרת מחוז ירושלים, משטרת מחוז ש"י, השב"כ וצה"ל.

מקורות במשטרה מסרו שחלק מבני משפחתה של הנרצחת הורשעו בעבר בעבירות על רקע מיני. נסיונות החוקרים לקבל מידע מהמשפחה המורחבת או מבני הכפר נתקלים בקשיים ובחוסר שיתוף פעולה. נראה שהם מעדיפים להטיל את האשמה על רוצח אלמוני, ולא לערב את הרשויות במריבות הפרטיות שלהם.

לאחר שישה ימים של חיפושים מאומצים, התגלתה אתמול גופתה של נור אבו-טיר בת ה-5, שנעלמה מביתה בשבת שעברה. שוטרים מצאו אותה בבור, הסמוך לכפר מגוריה, אום טובא.

בבוקר עוד הביעו קרוביה תקווה, שהיא תימצא, והמשטרה הודיעה שתפיץ בציבור 15 אלף עותקים של תצלומה, בין השאר בין מתפללי הר הבית. אולם, נראה כי היא נרצחה ואז הושלכה אל הבור באזור מזרח ירושלים. אל הבור הגיעו החוקרים בעקבות מידע מודיעיני.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב מיקי לוי, הודיע שמן החקירה עולה שנור נרצחה בערב בו נעלמה. הוא אמר שבידי המשטרה מספר חשודים. לוי סירב למסור פרטים נוספים לגבי החקירה, כדי לא לפגוע בה.

במסגרת החקירה עוכבו לחקירה במהלך השבוע האחרון אביה של נור, אחיו, בני דודיו ואף את אחת מדודותיה המתגוררת בכפר חוסאן, מערבית לבית לחם. חשוד נוסף הוא קטין, שנעצר בעבר על רקע של עבירות מין. אמש נחקרו מספר פדופילים פלסטינים, שאולי יוכלו לתרום מידע שיטיל אור על הפרשה.

את החיפושים אחרי הילדה הנעלמת ערכו מאות מתנדבים, בהם תלמידי בית ספר ממזרח ירושלים, מתנדבים יהודים, יחידת החילוץ של מחוז הנגב, פרשים, ג'יפים וכלבים. באופן תמוה, תושבי הכפר ומשפחתה של הילדה כמעט שלא השתתפו בסריקות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by