בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוחררו למעצר בית חשודים בפרשת נמרודי 
 
 
חדשות נענע

דוד רונן, האחראי לשעבר על הביטחון בעיתון מעריב ורעות מוצן מזכירתו האישית של עופר נמרודי בחשד שקיבלו כספים כדי שיעזרו לשבש את החקירה נגד נמרודי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דוד רונן, האחראי לשעבר על הביטחון בעיתון מעריב, שוחרר היום (שישי) למעצר בית של שמונה ימים בערבות של עשרת אלפים שקלים ובית משפט השלום בפתח תקווה אסר עליו ליצור קשר עם המעורבים בפרשה.

בגלי צהל``ל דווח כי עורך דינו אורי וגמן טען כי רונן הוא אדם חולה, וכי הארכת מעצרו תפגע בבריאותו. המשטרה טענה מנגד כי יש לה ראיות לכאורה לכך שהוא קיבל כסף עבור שיבוש הליכי חקירה. בין היתר טען התובע המשטרתי כי רונן ממשיך לקבל משכורת ורכב צמוד מחברת הכשרת היישוב למרות שאינו מועסק בחברה.

כאמור שחרר אותו השופט למעצר בית ולא קיבל את בקשת המשטרה לעקב את השחרור עד שיגישו ערעור על החלטתו לבית המשפט המחוזי. אחרי שחרורו נלקח רונן לחקירה נוספת ביחידה הארצית לחקירות פשעים.

לפני הצוהריים שוחררה למעצר בית גם מזכירתו של נמרודי רעות מוצן בערבות עצמית של עשרת אלפים שקלים. מוצן חשודה גם היא כי קיבלה מנמרודי סכומי כסף גדולים עבור שיבוש החקירה.

לטענת החוקרים היא קיבלה מחברת הכשרת היישוב משכנתה בת מאות אלפי שקלים בתנאים מועדפים וגם מענק של יותר מ- 90 אלף שקל. עורך דינה יורם חכם טען כי המענק ניתן לה תמורת עבודתה כמזכירתו של נמרודי, ולאחר ויכוחים רבים. המשטרה אף חושדת, שמוצן העבירה מעטפות עם סכומי כסף למעורבים אחרים בפרשה. סניגורה טען מנגד, שהיא לא ידעה מה היה במעטפות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by