בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כפר סבא: הדתיים ניצחו בקרב על קניון 
 
 הפגינו זו השבת הרביעית ברציפות (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

הנהלת קניון ערים החליטה לסגור אותו בשבתות לאחר שהבינה כי ראש העיר וחברי המועצה לא יתמכו בפתיחתו; חרדים ודתיים הפגינו בשבת מול הקניון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קניון ערים בכפר סבא יהיה סגור בשבתות. כך החליטה היום (ראשון) הנהלת הקניון לאחר שהבינה כי ראש העיריה, יצחק וואלד, וחברי המועצה, בהם נציגי סיעות העבודה, הליכוד והמפלגות הדתיות, לא יתמכו בפתיחתו בשבת בפגישתם בסוגיה המתוכננת למחר.

אתמול הפגינו בקניון, זו הפעם הרביעית ברציפות, חרדים ודתיים במחאה על פתיחתו בשבת. מולם הפגינו אנשי מרץ ושינוי כשהמשטרה מפרידה בין הניצים. פקחי משרד העבודה והרווחה באו אף הם למקום ורשמו דוחות לחנויות הפתוחות.

בתוך כך, פעילי מרצ הפגינו בשבת בשבעה מרכזי קניות במקומות שונים ברחבי הארץ, נגד הכוונה לשלוח למקום פקחים מטעם משרד העבודה. המפגינים מחו על הודעתו של השר בניזרי כי ישלח פקחים לרשום דו"חות לבתי העסק הפועלים בשבת.
 
 
לאחרונה קיימת מגמה של פתיחת קניונים בשבת. "קניון ערים" בכפר-סבא, שהכריז לפני כחודש על פתיחת הקניון על חנויותיו בשבת, הצטרף לקניון "שבעת הכוכבים" בהרצליה ול"אאוט-לט" של עזריאלי בהרצליה ביזנס פארק. "קניון המרינה" שייפתח בהרצליה במרץ יפעל גם בשבתות.

אולם לא רק הקניונים בשרון נפתחים בשבת. הנהלת "קניון חולון" מקבוצת קניוני עזריאלי הודיעה כי היא מאפשרת פתיחת חנויות בשבת. קניון הזהב בראשון-לציון ישקיע יותר מ-100 אלף שקל בפעילות בשבתות. עד כה פעלו בקניון הזהב מספר זעום של חנויות בשבת, ונערכו בו פעילויות מצומצמות. אולם לאחרונה קיבל הקניון החלטה אסטרטגית לפתוח חנויות בשבת ולערוך פעילויות ביום זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by