בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קיסינג'ר התפטר מראשות הוועדה לחקר כשלי ה-11 בספטמבר 
 
 חושש מניגוד אינטרסים. קיסינג`ר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

לדבריו, מחשש לניגוד אינטרסים בין משימות הוועדה לענייניו הפרטיים; ראש ה-CIA, ג'ורג' טנט: מאז ה-11 בספטמבר נהרגו או נתפסו שליש מאנשי אל קאעידה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ האמריקני לשעבר, הנרי קיסינג'ר, הודיע הלילה (שבת) כי בכוונתו להתפטר מתפקידו כיושב ראש ועדת החקירה הרשמית הבודקת את הרקע לפיגועים הגדולים ב-11 בספטמבר. קיסינג'ר הסביר כי החליט להתפטר מתפקידו מחשש שיש ניגוד אינטרסים בין המשימות שהוועדה תטפל בהם לבין עניינים פרטיים שהוא עוסק בהם.

הבית הלבן הודיע בתגובה כי הוא מקבל בצער את התפטרותו של קיסינג'ר אבל בתוך זמן קצר יחפשו אדם אחר שיקבל את התפקיד. יצויין כי לפני כמה ימים התפטר סגן יושב ראש הוועדה, הסנטור לשעבר ג'ורג' מיטשל, והדמוקרטים מינו במקומו את חבר בית הנבחרים לשעבר לי המילטון.

בתוך כך, ראש ה-CIA, ג'ורג' טנט, אמר אתמול בכינוס בוושינגטון כי מאז פיגועי ספטמבר 2001 נהרגו או נתפסו כשליש מראשי ארגון הטרור אל קאעידה. טנט אומר כי יותר מ-3000 מפעילי הארגון נעצרו ביותר מ-100 מדינות בעולם. עוד הוא ציין כי עשרות מדינות פועלות נגד הארגון גם בתחום הפיננסי ועד כה נתפסו יותר מ 120 מיליון דולרים ברחבי העולם הקשורים לארגוני טרור. עם זאת ציין טנט עם זה כי ארגון אל קעידה ממשיך לאיים ואנשיו ממשיכים לתכנן פעולות טרור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by