בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"רישיון להרוג" נוסח הבית הלבן 
 
 המבוקש מספר אחד. בן לאדן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הנשיא בוש העניק ל-CIA אישור לחסל את כל מי שנמצא ברשימות הטרור; ראש ה-CIA: מאז ה-11 בספטמבר נהרגו או נתפסו כשליש מראשי אל קאעידה; ראש ה-FBI: כ-100 פיגועים סוכלו מאז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבית הלבן הכין רשימה של מנהיגי טרור שסוכנות הביון המרכזית, ה-CIA, רשאית להרוג, כך מדווח היום (ראשון) ה``ניו-יורק טיימס``. מקורות צבא ומודיעין בכירים מסרו לעיתון כי ברשימה יותר מעשרים שמות של הטרוריסטים הגדולים בעולם ובראשם אוסאמה בן לאדן. הנשיא בוש העביר ל-CIA הרשאה בכתב לרדוף את ראשי הטרור ולחסלם בלי צורך באישור נוסף לפני הפעולה, אולם החיסול מותנה בכך שלא ניתן ללכוד את האיש בחיים, או שלכידתו עלולה לעלות בחיי אדם. דוברים רשמיים מטעם הבית הלבן וה-CIA סירבו להגיב לפרסום.

בתוך כך, ראש ה-CIA, ג'ורג' טנט, אמר אתמול בכינוס בוושינגטון כי מאז פיגועי ספטמבר 2001 נהרגו או נתפסו כשליש מראשי ארגון הטרור אל קאעידה. טנט אומר כי יותר מ-3000 מפעילי הארגון נעצרו ביותר מ-100 מדינות בעולם. עוד הוא ציין כי עשרות מדינות פועלות נגד הארגון גם בתחום הפיננסי ועד כה נתפסו יותר מ 120 מיליון דולרים ברחבי העולם הקשורים לארגוני טרור. עם זאת ציין טנט עם זה כי ארגון אל קעידה ממשיך לאיים ואנשיו ממשיכים לתכנן פעולות טרור.

במקביל, גם ראש ה-FBI אמר דברים דומים. רוברט מולר אמר אתמול כי מאז מתקפת הטרור ב-11 בספטמבר סוכלו כ-100 פיגועי טרור, חלקם תוכננו על אדמת ארצות הברית. הוא הזהיר כי טרוריסטים ממשיכים לפעול בארצות הברית, מבלי שנחשפו. "אנו סבורים כי התחלנו לנצח במלחמה - אבל צריך להבין שזו מלחמה. לאל-קאעידה יש עדיין יכולת לפגוע בנו", הבהיר מולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by