בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עורך יומן: אברמוביץ לא היה צריך לבקש לסגור מיקרופונים 

עורך יומן: אברמוביץ לא היה צריך לבקש לסגור מיקרופונים

 
 
חדשות  נענע

במהלך התוכנית ששודרה אתמול התפתח עימות חריף בין העיתונאי אמנון אברמוביץ לעו"ד דן אבי-יצחק המייצג את עופר נימרודי. אבי-יצחק: על אברמוביץ לפסול עצמו מטיפול בפרשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתונאי אמנון אברמוביץ מסרב להגיב על שארע אמש (שישי) במהלך שידור התוכנית "יומן" בערוץ הראשון. עורך התוכנית, אלישע שפיגלמן, מתח היום ביקורת על דבריו של אברמוביץ במהלך השידור, לפיהן "יש לסגור את המיקרופון" של עו"ד דן אבי-יצחק. עו"ד אבי יצחק אמר היום כי אברמוביץ שיקר כשטען שלא נחקר מעולם במשטרה.

במהלך שידור התוכנית אתמול, התפתח עימות קולני בין עו"ד אבי יצחק שהגיע על תקן מרואיין לתוכנית לבין העיתונאי אמנון אברמוביץ שמנחה את התוכנית בשיתוף אורית לביא נשיאל. אברמוביץ עבד בעבר ב"מעריב" והתפטר מהעיתון לאחר שזיהה את קולו בכמה הקלטות סתר שביצע נמרודי.

כבר בתחילת הראיון אתמול העביר עו"ד אבי-יצחק ביקורת קשה על תפקודו המקצועי של אברמוביץ. "אני אצטט דברים שכתב עליך היועץ המשפטי לממשלה... יש ביכולתי לחשוף מפעולותיך בפרשה אחרת... אתה מדבר דברי הבל, ארס ושטויות כדרכך", הטיח עורך הדין באברמוביץ. "מה ? מה ? מה הולך פה ? צריך לסגור לו את המיקרופון, זו השתלטות בשידור חי !", אמר אברמוביץ ההמום.

במהלך כעשר דקות אמר עו"ד אבי-יצחק את דבריו ולכל שאלה שנשאל הגיב בהתקפה חוזרת על אברמוביץ.

"שופטים ידועים ומכובדים אינם מצליחים להכתיב לעורך הדין כללי התנהגות באולם שלהם", אמר בתגובה אליעזר שפיגלמן, עורך היומן. "האיש בא מראש במטרה לעשות את שעשה. עם זאת, לא היה מקום להתבטאות של אברמוביץ בנוגע לסגירת המיקרופונים".

בערוץ הראשון גיבו את התנהגותו של אברמוביץ וטענו שההתקפה כנגדו היא מכוונת. עו"ד אבי-יצחק לא חזר בו מדבריו, והוסיף בראיון לגלי צה"ל כי אברמוביץ שיקר כשטען במהלך הראיון שלא נחקר מעולם במשטרה. אברמוביץ עצמו, כאמור, מסרב להגיב.

מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של נמרודי ב-15 ימים. עוד יוכרע האם יוכל להיפגש עם עורכי דינו, שוקי שטיין ואבי-יצחק, החשודים גם הם בשיבוש מהלכי החקירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by