בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חג המולד בבית לחם: צה"ל יהיה שם, ערפאת לא 
 
 ישראל תאפשר חופש פולחן. כנסיית המולד (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ישראל לא תאפשר לערפאת להגיע לעיר אך נמסר כי במהלך החג יתאפשר חופש הפולחן בעיר; בשבוע שעבר שקלה ישראל לצאת מהעיר לפני החג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל ייערך על פי שיקולים צבאיים ובטחוניים בבית לחם בחג המולד. כך סוכם היום (שני) בהתייעצות בין מנהל לשכת ראש הממשלה, דב וייסגלס, לבין נציגי צה"ל ונציגי משרד החוץ. עם זאת, נמסר כי יתאפשר במהלך החג חופש פולחן. פרטי ההיערכות הצבאית בעיר במהלך החג יובאו לאישור המטבחון המדיני בשבוע הבא.

ראש הממשלה, אריאל שרון, הודיע אתמול בישיבת הממשלה כי ישראל לא תאפשר לערפאת להגיע לבית לחם כדי להשתתף בחגיגות חג המולד. ``אם ערפאת צריך לחמוק מרמאללה צריך להיכנס מיד למוקטעה ולתפוס את כל מי שנמצא שם``, אמר שרון והוסיף כי ``בבית לחם נמשיך לאפשר את חופש הפולחן ולשמור על השליטה הבטחונית בעיר``.

הרמטכ"ל רב אלוף יעלון אמר בישיבה כי אין לצה``ל כוונה לצאת מבית לחם וכי יהיו גורמים שינסו לנצל זאת. "ישראל תאפשר את חגיגות חג המולד ותאפשר לנוצרים מקרב ערביי ישראל וביהודה ובשומרון להגיע לבית לחם", דברי הרמטכל.
 
 
יצויין כי בשבוע שעבר שקלה ישראל להוציא את צה"ל מהעיר לפני החג. הוותיקן ביקש מישראל לצמצם את כוחותיה בעיר ולאפשר "גישה חופשית" לבית לחם בחג המולד, ואף הנשיא קצב דיבר עם האפיפיור בנושא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by