בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשין אסר על ש"ס ואהבת ישראל להפיץ קמעות 
 
 איך חולפת לה תהילת עולם? דרעי והרב (רויטרס)   
 
חדשות נענע

יו"ר ועדת הבחירות המרכזית אסר על שתי המפלגות לחלק קמעות לתומכיהן, במסגרת תעמולת הבחירות; הרב עובדיה יוסף: אלי סוויסה עצל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השופט מישאל חשין, יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, אסר היום (ראשון) על מפלגות ש"ס ו"אהבת ישראל" להפיץ קמעות במסגרת תעמולת הבחירות שלהן. זאת, בעקבות תלונה בנושא שהגישה מפלגת העבודה. בקמע של "אהבת ישראל" מברך הרב כדורי את כל מי שיצביע עבור התנועה.

בתוך כך טען היום מנהיגה הרוחני של תנועת ש"ס, הרב עובדיה יוסף, כי לא בחר באלי סוויסה כמועמד לכנסת בגלל שהוא עצל ולא בגלל חיסולם של מקורבי דרעי. בדרשה שנשא אמש בבית הכנסת של היאזדים בירושלים, אמר הרב יוסף, "סוויסה זה מעולם העצילות, לא מעולם העשייה". כאמור, הרב יוסף דחה את הטענות על מגמה להרחקת מקורבי אריה דרעי, ואמר "אנחנו, אכפת לנו מקורבים דרעי?".

חכמי התורה של ש"ס בראשותו של הרב עובדיה יוסף אישרו ביום חמישי את רשימת מועמדי המפלגה לכנסת. עוד לפני הישיבה הסתמן כי מקורבי דרעי - סוויסה, מלול, יצחק גאגולה ויצחק סבן - לא ייכללו ברשימה, שכן הם סירבו להציג עצמם לרבנים ולהגיש לרב כתב התחייבות.

מקורביו של אריה דרעי, שהודחו מרשימת ש"ס לכנסת, מאשימים את היו"ר אלי ישי שהעביר לרב עובדיה יוסף מידע מסולף והכפישו את שמם בפניו. חבר הכנסת יצחק גאגולה, שלא נכנס לרשימת המפלגה,
אמר הבוקר ב"קול ישראל" כי "אנשים בש"ס לא סיפרו לרב את האמת".

וזהו הרכב הרשימה לפי הסדר: אלי ישי, שלמה בניזרי, ניסים דהן, אמנון כהן, איציק כהן, דויד אזולאי, משולם נהרי, יצחק ועקנין, יאיר פרץ, ניסים יעקב מרגי, עופר חוגי, פיני צברי, יואב בן צור, ליאור גבאי, רפי מלאכי ושמואל בן עטר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by