בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקורבן הסכים לחתוך את איבר מינו ולאכול אותו 

הקורבן הסכים לחתוך את איבר מינו ולאכול אותו

 
 
חדשות נענע

גבר גרמני הסכים לשמש ארוחה לקניבל; למנה ראשונה הם חתכו את איבר מינו ואכלו אותו בצוותא; לאחר מכן רצח הקניבל את קורבנו, חתך אותו, והלך לחפש מישהו חדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטר גרמניה עצרה בסוף השבוע את ארמין מ. (שמו המלא לא פורסם) באשמת קניבליזם. ארמין, מהנדס מחשבים בן 41, יואשם ברצח, משום שגרמניה אין חוק נגד קניבליזם. במהלך המעשה הקניבלי אכל ארמין את איבר מינו של קורבנו לפני שהרג אותו.

ארמין מ. מתגורר בבית אחוזה בכפר ווסטפלד במרכז גרמניה. בחודש מרץ 2001 הצליח לאתר דרך האינטרנט צעיר בן 34, שהסכים לשמש לו ארוחה. ארמין הכין את מצלמת הווידאו שלו וסכינים, והמתין ליורגן ברנד, מהנדס מחשבים שעבד בחברת "Siemens" בברלין.

לפני שהגיע אל האיש שאכל אותו, השאיר ברנד צוואה אצל מעסיקו, ואמר לו שהוא יוצא מעט מוקדם מן העבודה, כדי לטפל בעניינים אישיים. קשה לתאר אלו מחשבות עלו בראשו של אדם שנסע אל ארוחה, שבשרו שלו יוגש בה כמנה עיקרית.

בקלטת הווידאו, שמתעדת את המחזה הנורא, נראה ברנד מגיע לאחוזה, משוחח מעט עם ארמין ואז פושט את בגדיו. בשלב ראשון, נחתך איבר מינו. השניים ישבו ואכלו אותו, לאחר שקשרו את הגדם, כדי שברנד לא ימות מאיבוד דם. פסיכיאטרים טוענים, שברנד הסכים לחיתוך איברו משום שסבל מהפרעת פטישיזם טראנסווסטי, שמתבטאת ברצון להפוך לבן המין השני. לטענתם, ברנד שאף להיות אשה.

לאחר שסיימו לאכול, רצח ארמין את ברנד וביתר אותו לחתיכות, אותן הכניס למקפיא. את העצמות קבר בגינת הבית. לאחר זמן מה פרסם הודעה נוספת באינטרנט, בה מסר שהוא מחפש גבר צעיר, בן 18 עד 30 שנה, "לשחיטה". מודעה זו הובילה אליו את השוטרים, שעצרו אותו באשמת רצח.

מן המשטרה נמסר, שהרוצח הודה במעשים, ושהוא שפוי והיה מודע למעשיו. חוקרי המשטרה מאמינים שהוא נאלץ להשתמש במשככי כאבים, כדי לשאת את הכאבים הנוראיים.

יש לציין, שקניבליזם היא תופעה שמתלווה בדרך כלל לרצח, ונדיר שאיברי גוף נאכלים לפני שהקורבן מת. בשנת 1992 נגזר עונש מוות על קניבל אמריקני ממילווקי, אשר רצח 17 בני אדם ואכל חלקים מהם. בגרמניה התגלה באמצע שנות ה-20 של המאה שעברה קניבל, שרצח 26 בני אדם, שתה את דמם ומכר את בשרם בשוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by