בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביהמ"ש: 30 שנות מאסר לפדופיל מהדרום 
 
 האב אינו מתחרט (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

אבו קרינאת סעיד (33) הורשע בחטיפת ואונס שלוש ילדות בגילאי 7 ו-11 בשנתיים האחרונות; כתב אישום נגד קשיש החשוד בביצוע מעשים מגונים בנכדתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי גזר בצהריים (שלישי) 30 שנות מאסר בפועל על אבו קרינאת סעיד (33) תושב הדרום, שהורשע כ``פדופיל מהדרום`` בחטיפה ובאונס שלוש ילדות בגילאי 7 ו-11 במהלך השנתיים האחרונות. לטענת השופט, יהושוע פלפל, מדובר במקרה עבירות המין הקשה ביותר שבו נתקל והוא סבור שבנסיבות הקשות של התיק יש לגזור עונש העולה על העונש המקסימלי שניתן על עבירה אחת.

הבוקר הוגש כתב אישום לבית משפט השלום בראשל"צ נגד קשיש בן ה-70 מרחובות המואשם כי ביצע מעשים מגונים בכוח בנכדתו בת השבע. מעצרו של הקשיש הוארך בשבוע. הפרשה המחרידה נחשפה לאחר שילדה בת שבע סיפרה להוריה על מסכת של התעללות מינית, שהיא עוברת זה שנה וחצי מידי סבה. הפרשה נחשפה לאחר שהילדה קראה מודעה בעיתון על המרכז לנפגעות תקיפה מינית וביקשה מאחותה הגדולה להתקשר בשבילה למקום. האחות החלה לדובב אותה ואז חשפה הקטנה את מסכת ההתעללות המינית שהיא עוברת.

בעקבות הגילוי הגישו ההורים לפני שבועיים תלונה למשטרה, אך ביקשו מהחוקרים לנהל את החקירה בעדינות מאחר שהסב מבוגר. אתמול כשבאו לעצור אותו, כבר היה ערוך ומוכן לכך, ועורך דין לצידו. הסבא הכחיש מכל וכל את דבריה של הנכדה וטען כי היא שוגה בדמיונות, אך הלילה בשעה מאוחרת נשבר והודה בכל.
 

הרעיב את ילדיו במשך ימים

 
מעצרו של חשוד בהתעללות קשה בבנו הוארך אתמול בארבעה ימים. תושב צפון הארץ בן 34 חשוד כי מדי לילה, במשך שנים, כבל את בנו לכסא בעזרת שלשלאות ברזל וכלא אותו כבול בצורה זו באמבטיה.

הילד סיפר ליועצת בית הספר כי אביו מכה אותו ומתעלל בו וזו דווחה על כך לשירותי הרווחה. בלשי המשטרה שהגיעו לביתו של החשוד גילו את הכיסא והשלשלאות. לאחר המעצר פורטו המעשים על ידי האב, ילדיו ואשתו שפחדה להתלונן, ייתכן עקב כך שגם בה התעלל האב.

עוד חשוד האב כי קיים יחסי מין עם המאהבת שלו לעיני ילדיו וכי הרעיב את ילדיו במשך ימים. מהמשטרה נמסר כי האב מודה במעשים אך אינו מתחרט בטענה שהמעשים מקובלים בארץ מוצאו, ממנה עלה לישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by