בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחבל חגור בחגורת נפץ נורה למוות ליד רפיח 
 
 חברון. צה``ל ממשיך לפעול בגדה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

זאת, לאחר שהתקרב למשורין; פלסטינים: 9 נפצעו בעימותים עם צה"ל בשכם; צה"ל: ידוע על 2 שנורו בעת שהשליכו בקת"בים; 4 פלסטינים נהרגו הלילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בגבול ישראל סמוך לרפיח נורה הערב למוות הערב (שני) מחבל חגור בחגורת נפץ בעת שהתקרב למשוריין צה"לי שפעל במקום. איש מחיילי צה"ל לא נפגע.

מקורות פלסטיניים בשכם דיווחו אחר הצהריים על 9 פצועים בעימותים עם חיילי צה"ל בעיר. מוקדם יותר הסיר צה"ל את העוצר מעל העיר. מדובר צה"ל נמסר לחדשות ``נענע`` כי ידוע על שני פצועים פלסטינים, שהשליכו בקבוקי תבערה לעבר כוח צה``ל, שהשיב בירי לעברם.

ארבעה פלסטינים נהרגו הלילה בשתי תקריות ברצועת עזה. סמוך לבית חנון, שבצפון הרצועה, נהרגו שלושה אנשי חמאס, ככל הנראה בעת שניסו להניח מטען חבלה ליד גדר המערכת. בסריקות במקום נמצאו אמצעי לחימה שהיו ברשותם.

חיילי צה"ל ירו לעבר במחבלים שניסו לחדור למוצב יקינטון בדרום הרצועה באיזור נוה דקלים. החיילים הרגו את אחד המחבלים אך שני חבריו נמלטו. אין נפגעים מקרב חיילי המוצב.

אמש ירו פלסטינים פצצת מרגמה אל איזור נוה דקלים, היא לא התפוצצה, אך נגרם נזק קל לאחד הקרוואנים. מטען חבלה הושלך אמש לעבר ג`יפ של מג``ב בטול כרם. איש לא נפגע ולא נגרם נזק.

גורמים פלסטינים דווחו אמש כי שתי נערות פלסטיניות בנות 13 ו-14 נפצעו באורח קשה מירי צה``ל ברפיח וכי שלושה פלסטינים נפצעו בשכם, במהלך עימותים בין חיילי צה``ל לבין סטודנטים מאוניברסיטת אל-נג`ח.
 

שני מבוקשים נעצרו בדרכם לפיגוע בישראל

 
שניים מבין שבעת פלסטינים שנעצרו אתמול על ידי לוחמי מג"ב, סמוך ליישוב אדם בגזרת בנימין, מצפון מזרח לירושלים, היו בדרכם לבצע פיגוע בתחומי ישראל. חמשת הפלסטינים הנוספים שהיו אתם במכונית נעצרו לחקירה בשב"כ.

השניים, פעילי הג'יהאד האיסלאמי, נחשדו מלכתחילה כי הם מחבל ועוזרו שמתכוונים לבצע פיגוע בישראל, ככל הנראה בירושלים. חיילי הכוח פוצצו אחר הצהריים את מכוניתם של השבעה, מחשש שהיא ממולכדת, אך בעקבות פיצוצה המבוקר, התברר כי לא מולכדה ולא הוטמנה בה חגורת נפץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by