בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מעצר נמרודי הוארך בתשעה ימים 

מעצר נמרודי הוארך בתשעה ימים

 
 
חדשות נענע

- למרות בקשת המשטרה להאריכו ב-15 יום. השופט קבע כי יש חשד בכל העבירות המיוחסות לנמרודי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעצרו של עופר נמרודי, מו"ל "מעריב", הוארך היום (שני) בבית משפט השלום בפתח-תקוה בתשעה ימים נוספים. זאת למרות בקשת המשטרה להאריך את המעצר ב-15 יום.

השופט ישעיהו שנלר קבע בהחלטתו להאריך את המעצר כי קיים חשד סביר בכל העבירות המיוחסות לנמרודי. יחד עם זאת הוסיף השופט כי צריך לבדוק את טענות נמרודי, לפיהן רפי פרידן ויגאל תם ניסו לסחוט ממנו כספים.

מגלי צה"ל נמסר כי השופט קבע עוד כי שחרורו של נמרודי יכול להביא לשיבוש החקירה, וכי קיים חשש לשלומם של החוקרים.


תת-ניצב משה מזרחי, מפקד היחידה הארצית לחקירות פשעים, שעומד בראש חקירת פרשת נמרודי, אמר במהלך הדיון כי עופר נמרודי ניסה לפגוע בו כדי להביא לביטול החקירה נגדו.

במהלך הדיון תקף נמרודי מילולית את נציג המשטרה ובתגובה גער בו השופט ואיים שיסלק אותו מהאולם. נציג המשטרה הכחיש כי אמר לנמרודי במהלך נסיעתו לאולם בית המשפט ש"יכינו לו מטעמים לקראת יום שישי", כדברי עו"ד אבי יצחק. נמרודי קטע את דבריו של השוטר וקרא לעברו "שקרן, שקרן".

בנושא האיומים, דווח בגלי צה"ל שמזרחי אמר כי מאז נפתחה החקירה הוא "מתהלך מאויים. נמרודי כמעט פירק לי את היחידה, והביא אותי למצב שאני צריך לחקור את היחידה שלי, וכמעט גנב לנו את החקירה מהידיים".

אתמול החליט בית המשפט כי עורכי דינו של נמרודי, דן אבי-יצחק ושוקי שטיין, יוכלו להמשיך לייצג את מרשם, למרות בקשת המשטרה לפסול אותם מייצוגו, כיוון שהם חשודים במעורבות בפרשה בעצמם. עם זאת בית המשפט אסר עליהם לדבר עם נמרודי עד יום חמישי. המשטרה הודיעה כי תערער על החלטה זו בבית המשפט המחוזי.


היום דן בית המשפט המחוזי בתל-אביב גם בבקשת המשטרה להאריך את מעצרה של מזכירתו של נמרודי, רעות מוצ`ן, שחשודה בסיוע לשיבוש הליכי חקירה בפרשה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by