בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום נגד רוצח גרושתו והקשישה בה טיפלה 

כתב אישום נגד רוצח גרושתו והקשישה בה טיפלה

 
 
חדשות נענע

ולנטין טוקילה מבני ברק מואשם כי הטביע את השתיים באמבטיה; טען כי התכוון לגרום לגרושתו נזק מוחי קשה כדי להביא לקיצן את המריבות ביניהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום הוגש היום (ראשון) נגד תושב בני ברק, ולנטין טוקילה, שרצח את גרושתו ואת הקשישה בה טיפלה, מילה וייסבך, על ידי הטבעתן באמבטיה.

מכתב האישום עולה כי טוקילה התכוון לגרום לגרושתו נזק מוחי קשה כדי להביא לקיצם את הויכוחים והמריבות ביניהם. הוא נעצר יומיים אחרי הרצח והודה במעשים המיוחסים לו. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

המקרה אירע באמצע דצמבר, והתגלה בעקבות טלפון שעשה טוקילה למשטרה, בו הזעיק את השוטרים לדירת הקשישה, שם מצא, לטענתו, את השתיים ללא רוח חיים. למחרת הודה טוקילה כי רצח את אשתו, ליליאנה בת ה-33, בחניקה.

בתחילה לא הודה טוקילה כי רצח גם את הקשישה, מילה וייסבך בת ה-88, אך במשטרה המשיכו לחקור אותו, בחשד שהוא אחראי גם למותה. השתיים נמצאו בחדר האמבטיה בדירתה של וייסבך בראשון לציון.

גופת המטפלת נמצאה ללא בגדים בתוך האמבט המלא במים וגופת הקשישה נמצאה לידה. הנאשם הזעיק למקום את המשטרה ואת שירותי כיבוי האש להם סיפר, בתחילה, כי הגיע לדירה לאחר שהתעוררה אצלו דאגה לאשתו, משום שאיחרה לשוב מהעבודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by