בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צרפת: 4 המוסלמים שנעצרו בפריז תיכננו פיגוע 
 
 משטרת צרפת. תוגברה ההיערכות לקראת החג (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך מאשר שר הפנים הצרפתי; בשבוע שעבר נחשפו בדירתם חומרים כימיים שייתכן והיו מיועדים לזיהום המים בפריז; בידי החשודים, ממוצא אלג'יראי ומרוקאי, נתפסו מסמכים כ-5000 יורו במזומן ומחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הפנים של צרפת, ניקולה סרקוזי, מאשר היום (שישי) כי ארבעת המוסלמים שנעצרו בשבוע שעבר בפרבר מצפון לפריז תיכננו לפוצץ מטרה בצרפת. במהלך פשיטה שערכה המשטרה על ביתם של החשודים, התגלה מצבור כימיקלים גדול, ובימים האחרונים נבדק האם התכוונו לבצע פיגוע במהלך חג המולד במדינה. ברשותם של החשודים, שניים ממוצא אלג'יראי, אחד ממוצא מרוקני, ועצורה נוספת, אשתו של אחד מהם, נמצאו גם מסמכים, 5000 יורו במזומן, שני בקבוקים ובהם נוזל לא מזוהה ומחשב.

על פי אחד הדיווחים, של הטלוויזיה הצרפתית, ייתכן שהכימיקלים עשויים היו לשמש לזיהום מקורות המים בעיר. דיווח אחר טען כי הארבעה תיכננו, על פי החשד, פיגוע טרור באמצעות חומרים כימים. סוכנות הידיעות הצרפתית ציטטה מקור המקורב לחקירה שאמר כי החשודים שהו זמן מה באפגניסטאן ובצ'צ'ניה.

יצוין כי משטרת צרפת תיגברה את מערך האבטחה בבירה בכ-1000 שוטרים נוספים לקראת חג המולד. בשבועות האחרונים ערכה המשטרה מספר פשיטות על בתים, בעקבות דיווחים כי פעילי אל קאעידה וארגוני טרור אחרים מתכננים פיגועים לקראת חג המולד. בחודש שעבר עצרה משטרת צרפת קבוצת אנשים בפרברי הבירה שהואשמו בקשרים עם "המחבל בעל נעלי הנפץ", ריצ'ארד ריד, אזרח בריטי שניסה על פי החשד לפוצץ מטוס שהיה בדרכו מצרפת לארה"ב באמצעות סוליות נפץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by