בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבל: צפויה הגשת כתב אישום נגד נמרודי 

ארבל: צפויה הגשת כתב אישום נגד נמרודי

 
 
חדשות נענע

פרקליטת המדינה אמרה כי צפויה הגשת כתבי אישום נגד מעורבים שונים בפרשה. היום ייפגשו ראשי הפרקליטות עם צוות החקירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, אומרת כי צפויה הגשת כתבי אישום בפרשת נמרודי, בראש ובראשונה נגד עופר נמרודי עצמו. ארבל התייחסה לדבריו של תנ"צ משה מזרחי, לפיהם חדרו גורמים זרים לחקירת הפרשה, והוא מרגיש מאויים.

ראשי הפרקליטות צפויים להיפגש היום עם אנשי הצוות המיוחד ביחידה הארצית לחקירות פשעים, שחוקר את פרשת נמרודי. מגלי צה"ל נמסר כי היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, אמר כי אם יהיו ראיות, הפרקליטות לא תהסס להגיש כתבי אישום גם נגד אישים רמי מעלה כמו נמרודי ונתניהו.


בעקבות דבריה של ארבל הודיע עורך דינו של נמרודי, דן אבי-יצחק, כי יגיש תביעות אזרחיות נגד החוקרים המטפלים בפרשה.

ועוד בפרשה: פרקליטו של מו"ל "מעריב", עופר נמרודי, עו"ד דן אבי יצחק עתר היום (שני) לבית המשפט המחוזי בתל-אביב, כנגד החלטת בית משפט השלום בפתח-תקוה, אתמול, שלא לאפשר לו להיפגש עם לקוחו.

כזכור, החליט אתמול בית המשפט כי מכיוון שעורכי דינו של נמרודי, דן אבי-יצחק ושוקי שטיין, נחשדים במעורבות בפרשה בעצמם, הם לא יכולים להיפגש עם לקוחם עד יום חמישי השבוע. עם זאת לא נענה השופט לבקשת המשטרה לפסול את אבי-יצחק ושטיין מלייצג את נמרודי. הדיון בבקשתם יתקיים מחר.

בקשתה של המשטרה להאריך את מעצר מזכירתו של נמרודי, רעות מוצ`ן, שנחשדה בשיבוש הליכים בחקירה, בחמישה ימים, נדחתה היום בבית המשפט.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by