בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גלעד שרון מנהל עסקים עם תורמת של אביו 
 
 העיקר שנותנים כסף. אריאל שרון בוחר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

חברת "טוב טעם" תרמה כחמישית מסכום התרומות לפריימריס של הליכוד; בעל החברה טוען שאין קשר בין עסקיו עם הבן לתרומה לאביו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, מקפיד להצטלם בבתי כנסת כשכיפה על ראשו, ולנסות להתחבב גם על הציבור המסורתי בארץ. אולם, מאחורי הקלעים אין הוא בוחל בבשר חזיר, או לפחות, בכסף שמגיע ממנו.

על פי "ידיעות אחרונות", התורם הגדול ביותר של שרון בפריימריס של הליכוד היה בעליה של רשת "טיב טעם". הרשת משווקת בשר חזיר, ארנבות ופירות ים. לקראת מסע הבחירות של שרון, תרמה הרשת 105 אלף שקלים, שהיוו כחמישית מסך התרומות שקיבל.

גם לאחר הבחירות ממשיכה מערכת היחסים בין הרשת לשרון. בימים אלה מקיים בנו של ראש הממשלה, גלעד שרון, מגעים עם בעלי הרשת, בכוונה לפתח מיזמים משותפים. שיתוף פעולה זה הוא חוקי, אוךם מעורר שאלות לגבי המעורבות של שרון הצעיר עם תורמת גדולה של אביו.

בעל הרשת, קובי טרייביץ', הדגיש שאין שום קשר בין תמיכתו בשרון ועסקיו עם בנו. הוא טען שלא התפקד כחבר בליכוד, וכי אינו מצפה לסיוע מממשלתי. הוא הודה, עם זאת, שהוא מכיר את אריאל שרון באופן אישי, וכי לדעתו הוא היחיד שמתאים לעמוד בראשות הממשלה. לעומת זאת, לא תרם לעמרי שרון, שהתמודד על המקום ברשימת הליכוד לכנסת.

טרייביץ' עצמו תרם 35 אלף שקל לשרון. יוסי חושינסקי ושרון תוסיה כהן מקבוצת "טיב טעם" תרמו סכומים דומים. טרייביץ' סיםר שהפרויקטים שהוא מתכנן עם שרון הם בתחום החקלאות. הוא ציין כי "טיב טעם" תורמת למקורות נוספים מכון וייצמן ומשפחות נזקקות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by