בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב תאמן גולים עיראקים בהונגריה 
 
 האופוזיציה העיראקית. העיראקים ישמשו כמתרגמים ומדריכים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

העיראקים ישמשו כמתרגמים, פרשנים ומדריכים לכוחות הצבא שיהיו מעורבים בפעולה צבאית נגד עיראק ויסייעו בהקמתו של מנהל אזרחי חדש במדינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב תאמן בהונגריה גולים עיראקים העתידים לשרת בממשל העיראקי שיחליף את סדאם. ממשלת הונגריה הודיעה היום (שלישי) כי אישרה את בקשת ארה"ב להשתמש בבסיס צבאי במדינה לאימון כ-3000 מהגולים.

העיראקים ישמשו כמתרגמים, פרשנים ומדריכים לכוחות הצבא שיהיו מעורבים בפעולה צבאית נגד עיראק ויסייעו בהקמתו של מנהל אזרחי חדש במדינה. ממשלת הונגריה מסרה כי "אישרה לממשלת ארה"ב את בקשתה, ובכך היא מסייעת למערכה הבינלאומית נגד הטרור"

האימונים יהיו תיאורטיים בעיקרם מאחר והונגריה התעקשה כי הגולים לא יוצבו בתפקידי לוחמה. סבב האימונים הראשון מבין השניים המתוכניים ייערך כ-90 יום ויחל בתחילת החודש הבא. הגולים העיראקים יישאו אמצעי זיהוי ויעברו אימונים צבאיים מינימליים, שימוש באקדחים, למשל.

כ-1,500 אנשי סגל אמריקנים יוצבו במחנה האימונים ששימש בעבר כוחות נחתים אמריקנים שעסקו במשימות סיור וסיוע במהלך התקפות האוויר של נאט"ו על סרביה בזמן שלטונו של סלובודן מילושביץ.
 
 
כוחות אמריקנים יאבטחו את המקום בסיועו של הצבא ההונגרי וכוחות המשטרה והביטחון במדינה. העיראקים לא יורשו לעזוב את הבסיס בעת האימונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by