בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היועמ"ש: חקירה פלילית נגד יוסי גינוסר  
 
 גנוסר ורבין בפגישה עם ערפאת ועוזרו (לעמ)   
 
חדשות נענע

ההחלטה התקבלה בעקבות הצגת ממצאי הבדיקה שערכה המשטרה בנושא, בהם גם עדות שמסר שותפו של גינוסר, עוזרד לב; חקירת המשטרה בפרשה נמשכת ובמסגרתה צפויים להיחקר אנשי עסקים נוספים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היועץ המשפטי לממשלה, אלייקים רובינשטיין, הורה היום (רביעי) לפתוח בחקירה פלילית נגד איש העסקים יוסי גינוסר, בחשד כי ניהל חשבונות בנק של הרשות הפלסטינית ולא דיווח על כך לרשויות ולבג"צ שדן בעתירה בעניין. ההחלטה לפתוח בחקירה פלילית התקבלה לאחר שהמשטרה הציגה בפני רובינשטיין ממצאי הבדיקה שערכה בנושא, ובין היתר גם עדות שמסר שותפו של גינוסר, עוזרד לב. חקירת המשטרה בפרשה נמשכת ובמסגרתה צפויים להיחקר אנשי עסקים נוספים שסחרו עם הרשות הפלסטינית.

כזכור, בשבוע שעבר הורה רובינשטיין למשטרה לבדוק האם עבר גנוסר על החוק בקשריו עם ערפאת ועם הרשות הפלסטינית, כדי להחליט האם לפתוח בחקירה נגדו. "החשדות ייבדקו ללא קשר לצד הפלילי שייבדק בנפרד", אמר רובינשטיין וציין כי "ישנו העניין של תקינות של ניהול עניני המדינה". רובינשטיין ציין כי דרש בזמנו מגנוסר, ששימש כשליח של ראשי ממשלות בארץ, שיערוך הסדר ניגוד עניינים, ואולם זה סירב.

הפרשה נחשפה לפני כשבוע וחצי, ועל פי החשד גנוסר, שהיה ראש אגף בשב"כ והשליח המיוחד של יצחק רבין, שמעון פרס ואהוד ברק לרשות הפלסטינית, ניהל חשבון סודי של יו"ר הרשות, יאסר ערפאת, על סך 300 מיליון. הכספים הועברו מחשבונם של ערפאת ויועצו הכספי, מוחמד ראשיד, מבנק שווייצרי ליעדים בלתי ידועים במהלך שנתה הראשונה של האינתיפאדה וייתכן כי שימשו למימון פעילות טרור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by