בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה: זדורוב למד את שיטת הרצח באינטרנט 

המשטרה: זדורוב למד את שיטת הרצח באינטרנט

 
 
עריכה: ירון זילברשטיין

בדיון במשפטו טענה המשטרה שזדורוב גלש יומיים לפני רצח תאיר ראדה לאתר, שהדגים הרג באמצעות שיסוף אב העורקים בסכין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יומיים לפני הרצח של תאיר ראדה בבית הספר בקצרין גלש הנאשם ברצח, רומן זדורוב, לאתר אינטרנט שבו מתוארות שיטות הק-ג-ב להכנעת אדם באמצעות שיסוף גרונו בסכין. לטענת המשטרה, מדו"ח הנתיחה הפתולוגית עולה כי ראדה נרצחה בשיטה זהה - שיסוף אב העורקים בצוואר.
 
חובב סכינאות ובעליו של אוסף סכינים גדול. זדורוב (חדשות 10)
 חובב סכינאות ובעליו של אוסף סכינים גדול. זדורוב (חדשות 10)   
פרטים אלו נחשפו היום בעדותו של ראש צוות החקירה, רב פקד יורם אזולאי, בבית המשפט המחוזי בנצרת. לדברי סניגורו של זדורוב, עו"ד דוד שפיגל, זדורוב הוא חובב סכינאות ובעליו של אוסף סכינים גדול, והוא נהג לגלוש לאתרי סכינאות שונים ולקרוא חומר הקשור בתחביבו.

"הארץ" מדווח, כי עדותו של רפ"ק אזולאי, שפתחה את שלב ההוכחות במשפט, היא הפעם הראשונה שבה מציגה המשטרה את ממצאי החקירה באופן סדור. את אזולאי חקרו במשך ארבע שעות עורכות הדין שילה ענבר ומירית שטרן מפרקליטות מחוז הצפון. עדותו לא הסתיימה, והוא ימשיך בה בדיון הבא במשפט, בעוד כשבועיים.

בדיון הוקרן בפני השופטים קטע וידיאו, המתעד את הרגע שבו הודה זדורוב לראשונה ברצח בפני המדובב בתא המעצר. זדורוב נראה כשהוא מדגים למדובב כיצד רצח את ראדה בשתי תנועות שיסוף גרון. לפני הודאתו המפורשת אמר זדורוב למדובב כי ייתכן שרצח את הנערה, אך הוא אינו זוכר זאת. הוא אמר למדובב, כי כבר חווה תחושה דומה בעבר בעת שתקף את אחיו באוקראינה וגרם לו נשק גופני. לדבריו הוא שכח את האירוע, ולמד עליו רק מדברי הוריו. סניגוריו של זדורוב, עו"ד דוד וגליל שפיגל, מתכוונים להשמיע טענות זוטא בניסיון לקעקע את קבילות ההודאה והשחזור של זדורוב.
 
 
אירוע נוסף שעורר את חשדה של המשטרה בתחילת החקירה היה עדותה של אשתו, אולגה זדורוב, על שיחת טלפון שניהל בעלה ערב הרצח. בתום השיחה שאלה האשה את זדורוב לתוכן השיחה, והוא אמר לה שילדה נפלה בתוך תא השירותים בבית הספר. ואולם בן שיחו של זדורוב - תושב העיר, שהעסיק אותו בעבודות שיפוצים בביתו - טען בחקירתו כי בעת ששוחח עם זדורוב לא ידע כלל שהרצח בוצע בשירותים, וממילא לא הזכיר זאת בשיחה.

לדברי אזולאי, זדורוב אף הדגיש בחקירתו את היחס העוין שלו זכה מתלמידי בית הספר בעת שעבד שם כרצף. הוא סיפר כי הילדים התעללו בו, גידפו אותו והציקו לו דרך קבע. לטענת רפ"ק אזולאי, הוא התרשם במהלך החקירה שזדורוב הוא "שחקן, מניפולטור, ואדם חזק". לדבריו, הוא נהג לשנות את גרסאותיו בהתאם למה שהבין שהמשטרה כבר יודעת.

הוריה של תאיר ראדה, שמואל ואילנה, נכחו באולם בית המשפט והיו נתונים בסערת רגשות. כמה פעמים התפרצה האם כלפי העד, והאשימה אותו ברשלנות של המשטרה בחקירה. אזולאי הדגיש בדבריו את היקף החקירה, ואמר כי עסקו בה עשרות חוקרים, ומאות דגימות נשלחו לבדיקות מעבדה. לדבריו, רק בחיפוש מכנסיו של זדורוב באתר האשפה הושקעו מאות אלפי שקלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by