בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפגעות תקיפה מינית יפגינו מול הכנסת בתביעה להרחקת רמון מהשלטון  

נפגעות תקיפה מינית יפגינו מול הכנסת בתביעה להרחקת רמון מהשלטון

 
 
ירון זילברשטיין

לראשונה יפגינו נפגעות תקיפה מינית בגלוי במחאה על חזרת רמון לחיים הציבוריים. המארגנות: הגיע הזמן שעברייני מין יסתירו את פניהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חזרתו של חיים רמון לכנסת והחזרתו הצפויה לממשלה הניעה קבוצה של נפגעות תקיפה מינית לפעול כדי להרחיק אותו מהחיים הציבוריים. בהתארגנות ראשונה מסוגה בישראל, יגיעו מחר עשר נפגעות תקיפה מינית להפגין מול הכנסת, כדי למחות על מה שהן מכנות "זלזול הכנסת והממשלה בציבור בישראל בכלל ובנפגעות תקיפה מינית בפרט".
 
רמון. "בית המשפט אמר כי אני יכול לחזור. כל השאר זה דיון ציבורי" (רויטרס)
 רמון. "בית המשפט אמר כי אני יכול לחזור. כל השאר זה דיון ציבורי" (רויטרס)   
דורית אברמוביץ', נפגעת גילוי עריות אמרה כי מי שכופה כעת את נוכחותו של רמון בחיים הציבוריים "משתף פעולה עם הפשעים כלפי ציבור נפגעות ונפגעי תקיפה מינית. אני חושבת על אבות, דודים, אחים שמסתכלים על התשואות והתמיכה שמקבל רמון ומפנימים כי מותר לתקוף מינית ושאפילו אפשר לקבל פרס על זה. כוונתו של אולמרט למנות את רמון לשר אוצר נותנת אור ירוק לעברייני מין לפגוע בביטחונן של נשים".

קבוצת הנשים תגיע לירושלים במכונית עליה יוצמדו הבאנרים: "נפגעות תקיפה מינית נותנות טרמפ לרמון הביתה" ו- "יורחקו עברייני המין מהשלטון". "כנראה אולמרט ממש מיואש אם הוא צריך עבריין מין בתוך הממשלה בראשותו. אומרת יאנה זיפרבלט, אחת מהמפגינות", במקום שאנחנו לא נישן בלילות כתוצאה מפחד, זיכרונות קשים ובושה, נגרום לאולמרט ורמון להתבייש ולא לישון".

קואליציית ארגוני הנשים להרחקת עברייני מין מהשלטון, שהוקמה לפני שלושה חודשים, הודיעה כי תתמוך במאבקן של הנפגעות. קואליציית ארגוני הנשים תעלה ביוני קמפיין פרסומי רחב היקף באינטרנט להרחקת רמון מהשלטון. הקמפיין יאפשר לציבור הרחב להצטרף למאבק הנפגעות וארגוני הנשים. משלחת של מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית תגיע להפגנת הנפגעות כדי להזדהות אתן. בנוסף, מתכוונים מרכזי הסיוע להגיש בג"צ אם יוחזר רמון לממשלה.

עם חזרתו לכנסת אמר רמון כי "בית המשפט אמר באופן חד משמעי, לאחר שדן בדברים, כי אני יכול לחזור לכנסת ולממשלה. כל השאר זה כבר דיון ציבורי". באשר לקולות שנשמעו נגד חזרתו לחיים הפוליטיים, אמר רמון, כי "ישנם אנשי ציבור עם שיקולים ענייניים, ישנם אנשי ציבור עם שיקולים מפלגתיים וישנם אנשי ציבור עם שיקולים אישיים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by