בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב הראשי של נצר חזני נרצח בפיגוע ירי 
 
 המחבלים ארבו למכוניתו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הרב יצחק עראמה (40) היה בדרכו לשבת חתן; משפחתו היתה עמו ברכב; פלסטינים ארבו לו בציר כיסופים; נטמן בבית העלמין בהרצליה; פיגוע תופת סוכל בנתניה - כוננות גבוהה הוכרזה באזור קו התפר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבית העלמין בהרצליה הובא אחה"צ (שישי) למנוחות הרב יצחק עַרַאמָה (40), שהיה הרב הראשי של ההתנחלות נצר חזני, ונרצח הבוקר בפיגוע ירי בציר כיסופים.

עראמה, דמות ידועה ומוערכת בגוש קטיף, היה בדרכו עם משפחתו לבלות שבת חתן לכבוד אחיו של איתמר יפת ז"ל, שנרצח בגוש קטיף לפני שנתיים. מחבלים של הג'יהאד האסלאמי ארבו למכונית סמוך לצומת הכבישים כפר דרום וגוש קטיף, וירו בה כשעברה לידם. במכונית היו עמו חלק מילדיו.

כוחות צה"ל ומסתערבים של מג"ב איתרו את הבית שאליו ברחו המחבלים, וצרו עליו. עוד נמסר כי צה"ל הרס מספר בתים באזור מהם בוצע הירי. אש נורתה לעבר הכוחות, אולם איש לא נפגע. עראמה הותיר אחריו אשה ושישה ילדים. בנצר חזני יערכו מחר לכבודו עצרת זיכרון.
 

נתניה: סוכל פיגוע תופת; כוננות גבוהה באזור

בנתניה סוכל הבוקר פיגוע תופת רב נפגעים, כאשר מטען חבלה גדול התגלה ליד קניון "השרון" ברחוב הרצל, במרכז העיר. את המטען גילה אזרח, שעבר ברחוב והתקשר למשטרה לדווח על חפץ חשוד. חבלני משטרה, שהוזעקו למקום, מצאו מטען מונח בתוך קופסת נעליים, מחובר לטלפון סלולרי. ככל הנראה, המחבלים התכוונו להפעיל את המטען באמצעות צלצול למכשיר הסלולרי. החבלנים ניטרלו את המטען ללא פגע בעזרתו רובוט משטרתי.

לדברי מפקד מרכז השרון במשטרה, תנ"צ עמיחי שי, "אכן, נמנע אסון. ממה שאני ראיתי, אנשים שהיו שם היו נפגעים פגיעות לא פשוטות". אזור הקניון והתחנה המרכזית שלידו הומה אנשים בימי שישי בבוקר, ואם היה מתפוצץ המטען, הוא היה פוגע באנשים רבים.

כוננות גבוהה הוכרזה באזור שמסביב לנתניה ובקו התפר. יש לציין, שבחודשים האחרונים התגלו מספר מטענים כאלה, אחד מהם בגינה ציבורית בתל אביב. המשטרה פתחה בסריקות נרחבות, במטרה לבדוק האם מוסתרים מטענים נוספים באזור. הכבישים הסמוכים למקום הימצאו של המטען נסגרו לתנועה, והמשטרה מבקשת מהתושבים להימנע מלהגיע למקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by