בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל עצר שוטר של הביטחון הלאומי הפלסטיני ברצועה 
 
 הפלטינים ניסו למנוע הריסת הבתים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך מדווחים מקורות פלסטיניים בדיר אל בלח; צה"ל: הרסנו מבנים באיזור; שכם: נחשפה מעבדת חבלה מצויידת היטב; חייל נפצע קל ברגלו מרסיסים; 2 פלסטינים נהרגו בפעולת צה"ל בדיר אל בלאח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורות פלסטינים מדווחים כי במהלך פעילות כוחות צה"ל אחה"צ (שישי) בדיר אל בלח שברצועת עזה, נעצר שוטר של הביטחון הלאומי הפלסטיני. בצה"ל אומרים כי הטענה נבדקת. עם זאת אישרו כי בעקבות פיגוע הירי שבו נהרג הבוקר הרב יצחק עראמה (40), הרס צה"ל באיזור מספר מבנים שמהם ככל הנראה בוצע ירי.

במחנה הפליטים עסכר סמוך לשכם איתר מוקדם יותר כוח של צה``ל מעבדת חבלה ובה נמצאו, לראשונה בגדה המערבית, חמישה מטעני חבלה מסוג ``כלימגור`` בשלבי הכנה שונים. סוג זה של מטען מכיל חומרי נפץ וכדוריות מתכת קטנות. בעת הפיצוץ פוגעות הכדוריות בפלג הגוף העליון של המטרה, וגורמות לפציעה קשה. במעבדה נמצאו גם מטען חלול מוכן להפעלה ובו 10-15 ק``ג של חומר נפץ, עשרות מטעני חבלה ואביזרים להכנת מטענים, בהם ברגים, מתגים וסוללות.

בג'נין נפצע חייל צה``ל באורח קל ברגלו מרסיסים של אש פלסטינית באזור ג`נין. החייל פונה לקבלת טיפול בבית החולים ``העמק`` בעפולה. בדיר אל בלאחר נהרגו הבוקר שני פלסטינים בחילופי אש עם כוח צה"ל, שהגיע למקום כדי לבצע מעצרים. הפלסטינים שנהרגו ניסו למנוע מהחיילים להרוס שלושה בתים של פעילי חמאס וג'יהאד אסלאמי. עם תום הפעולה עזבו הכוחות את העיירה. הכוח הגיע לעיירה, בעקבות ידיעות מודיעיניות על פעילות חבלנית במקום. עשרה מבוקשים נעצרו, בהם השלושה שבתיהם נהרסו. השלושה היו אחראים בשליחת מחבלים לפיגועים בישראל, ביצוע פיגועי ירי, ושילוח טילי קסאם לעבר יישובים ישראליים.

שורת אירועים אתמול בשטחים: ברפיח שבדרום הרצועה נהרגה נדאא מאדי, בת 11, כתוצאה מחילופי אש בין צה"ל לפלסטינים. בג'נין נפצע נוסע פלסטיני בהתנגשות של טנק צה"לי במיניבוס. מקורות פלסטיניים דיווחו כי היתה זו תאונה, אולם נהג המיניבוס טען שהטנק התנגש בו בזדון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by