בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הבחירות הפלסטינית ממליצה לדחות את הבחירות 
 
 
חדשות נענע

ערפאת טרם הודיע על החלטתו; הסיבה הרשמית: צה"ל עדיין נמצא בערים הפלסטיניות; הערכה: הוועדה רוצה להרחיק את הבחירות מהתאריך שקבעה ממשלת ישראל; ערפאת לקח את תיק ירושלים מסרי נוסייבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הבחירות הפלסטינית הגישה היום (שישי) ליו"ר הרשות, יאסר ערפאת, המלצה לדחות עד להודעה חדשה את הבחירות לנשיאות ולמועצה המחוקקת, שנקבעו לתאריך 20 בינואר.

האני חסאן, יו"ר הוועדה, אמר שההמלצה הוגשה על רקע המצאותו של צה"ל בערים הפלסטיניות. חסאן הוסיף, שערפאת עדיין לא השיב לוועדה, וייתכן שיחליט לדחות את המלצתה. פרשנים העריכו, שסיבה נוספת לדחייה היא סמיכותו של מועד הבחירות למועד הבחירות בישראל.
 

ערפאת הפקיע את תיק ירושלים מנוסייבה

 
ערפאת הפקיע את תיק ירושלים מידיו של ד"ר סרי נוסייבה, ולקח על עצמו את האחריות לטיפול בו. מלשכתו של נוסייבה נמסר, שערפאת הציע לו להיות חבר בוועדה ביצועית, שתנהל את ענייניה השוטפים של מזרח ירושלים. הוועדה, שבראשה יעמוד ערפאת עצמו, תמנה 9 חברים ותעמוד מעל ועדה רחבה יותר, מעין "מועצת עיר" של 30 חברים.

נוסייבה עדיין לא השיב על ההצעה, וייתכן שיפרוש מפעילות פוליטית. בכירים ברשות הפלסטינית טענו אמש שההדחה והקמת הוועדות הן שתי החלטות לא ברורות של ערפאת. מקורות נוספים סיפרו לאחרונה שערפאת מתנהג "מוזר". הוא לא ממוקד, דבריו לא קוהרנטיים ושפתיו רועדות.

החלטה תמוהה אחרת של יו"ר הרשות היא הסרת מינויו של איש הציבור הישראלי, חנא סניורא, לאחר שהציג עצמו בביקור בארה"ב כשגריר אש"ף בוושינגטון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by