בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
10 הנשים שאתה ממש לא רוצה להכיר 
 
 יכול להיות שאתה יוצא עם בימבו? אנדרסון   
 
חדשות נענע

אנחנו יודעים שבחוץ סוער ואתה מת לבחורה שתחמם לך את הפוך, אבל תיזהר, אתה יכול להיתקע בסילבסטר עם אחת, שהדבר הכי חכם שתשמע ממנה יהיה: "שיו, הסילבסטר והשנה החדשה יוצאים השנה באותו יום"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

העלוקה

יותר מידי מערכות יחסים הפכו אותה לחסרת ביטחון בצורה קיצונית ולכן היא מתעקשת שתבלה איתה את כל הזמן הפנוי שלך, שזה יוצא בערך מהרגע שאתה קם ועד הרגע שאתה נכנס למיטה ועושה את עצמך ישן. היא תסרב בתוקף לתת לך ללכת לבד לחברים לראות משחק או חס וחלילה להיפגש עם אנשים שהם לא היא. הטעות הגדולה ביותר שאתה יכול לעשות זה להציע לה שתיפגש עם החברות שלה וככה אתה תוכל להשתחרר לכמה שעות. אופס, אתה מהר מאוד תמצא את עצמך בתוך שיחה של שעתיים מהגהינום במהלכה היא תשאל אותך אם אתה עדיין אוהב אותה בערך אלף פעם, ומה עם מערכת היחסים, וכמה שהיא משקיעה ואתה לא.

בוא נהיה כנים: אם אין לך עצמאות במערכת יחסים זה אף פעם לא יחזיק מעמד. אלא אם כן כמובן אתה הטיפוס התלותי ובמקרה כזה יכול להיות שהיא כן הטיפוס שלך. שמוק.
 

המרוכזת בעצמה

היא בטוחה שהיא מה זה מעניינת ומוכשרת והיא רוצה שכל העולם ידע את זה. בין אם אתם עם חברים, עם המשפחה או רק עם הכלב, היא תמיד חייבת אבל חייבת להיות במרכז העניינים. כדי להשיג את זה היא תשתמש באחת או ברוב השיטות הבאות: תדבר בקול חזק, תשתמש במחוות גוף מוגזמות, תספר ב"התרגשות" סיפורים שקרו לה או פשוט תתלבש כמו זונה.

למרות שטיפוס כזה יכול להתיש אותך לגמרי ישנם גברים שמוצאים את הטיפוס הזה מלא באישיות. אז אם אתה כזה רק תהיה בטוח שאתה יודע למה אתה נכנס.
 

אשת העסקים

אשת העסקים האולטימטיבית. אנה ניקול סמית
 אשת העסקים האולטימטיבית. אנה ניקול סמית   
למזלך, אפשר להבחין בטיפוס הזה גם ממרחק קילומטר. היא תחמיא לך על השעון היקר, היא תשאל אותך באיזה אוטו אתה נוהג, במה אתה עובד, איפה אתה גר, וכך הלאה. בגלל שהיא מחפשת בעצם שוגר דדי היא תעריך אותך בחמש דקות הראשונות ותנטוש אותך באותה מהירות אם תזרים המזומנים שלך לא עומד בציפיות. דרך אגב, אביזר המין המועדף עליה הוא מרצדס בנץ.

לא קשור למצבך הפיננסי אתה צריך לברוח ממנה כמו מאש. האם אתה באמת רוצה אישה שרואה בגבר רק את הסימן של הדולר.
 
 

אמא אווזה

אם החברה שלך באופן קבוע נוהגת לסדר לך את השיער, לדחוף לך את החולצה למכנסיים אז אתה קרבן של אמא אווזה. למרות שיש לה כוונות טובות והיא נהדרת בהרבה דברים אחרים, ההתנהגות האימהית שלב מתחילה להיות מאוד מהר, מאוד מעצבנת.

זה לא חייב להיות מקרה אבוד. ישנן נשים מהסוג הזה שיכולות להשתחרר מהפיקסציה הזאת. אבל אם דיברת איתה על זה כבר כמה פעמים וכל מה שיש לה להגיד לך זה תביא לי לנקות לך את הלחי יש לך שם משהו, אז הגיע הזמן להיפרד.
 

הפטפטנית

היא פשוט לא מפסיקה לדבר. מהבוקר עד הלילה היא לא תיתן לך אף פעם מנוחה, וזה בכלל לא משנה על מה. זה יכול הדבר הכי מטופש או חסר ערך ועניין, אבל לה לא איכפת כל עוד יוצאות לה המילים מהפה. היא תשגע אותך עם הדיבורים הלא נגמרים שלה על הבחור בעבודה שתמיד גומר את הכוסות לקפה ולא פותח חבילה חדשה, על האישה בסופר ששמה יותר מידי מייק אפ, ועל חברה של חברה שלה שנפרדה מההוא.

הסוג הגרוע ביותר של הפטפטנית הוא זו שנושא השיחה האהוב עליה הוא עצמה. אם אתה מצליח להחזיק מעמד שעתיים של ברבורים על הנעליים החדשות שהיא רוצה לקנות או על הכאב שלה בגב התחתון, אז אתה יכול לשרוד כל דבר. העצה שלנו שחרר אותה כמה שיותר מהר לפני שתאבד את עצמך לדעת.
 

הנסיכה

הוצאה כספית לא מבוטלת. הנסיכה פאלטרו
 הוצאה כספית לא מבוטלת. הנסיכה פאלטרו   
אבא שלה תמיד אמר לה שהיא נסיכה והיא באמת מצפה שיתייחסו אליה ככה. תמיד תצטרך לקחת אותה לכל מקום וגם להחזיר אותה, ואם לא תתעשת בזמן, תמצא את עצמך עושה לה קניות בסופר כי אין לה כוח, ולוקח את הכלב שלה לווטרינר כי היא קבעה עם חברות.

לא רק שהיא כל הזמן תעסיק אותך בלדאוג לצרכיה, הנסיכה היא גם הוצאה כספית לא מבוטלת. למרות שהיא לא רודפת רק אחרי הכסף שלך כמו אשת העסקים, יש לה טעם יקר והיא מצפה שתקנה לה דברים יפים ותיקח אותה למקומות יקרים על בסיס קבוע.
 

המייבבת

זוכרים את הפרק בסיינפלד שחברה של ג'רי בכתה כמו תינוקת כשנפלה לה הנקניקייה אבל לא הזילה אפילו דמעה אחת כשסבתא שלה מתה? למרות שהתיאור הזה קצת קיצוני המייבבת היא פשוט יותר מידי אמוציונלית בשבילך ופורצת בבכי באותה תדירות שאתה מגרד בביצים.

אז אם היא בוכה בהיסטריה אם היא לא מוצאת את הליפסטיק שלה או אם אתה מוצא את עצמך פתאום בוכה כמעט כל יום על דברים לא חשובים, הגיע הזמן להיפרד.
 

הבימבו

היא כוסית ויש לה גוף סוף הדרך והיא תשתה בצמא כל דבר שאתה תאמר לה, אבל תוך זמן קצר תגלה שאתה בעצם מדבר לכוס. אז אם אתה צריך להגיד לה לפני שאתם יוצאים "רק תחייכי ותעשי כן עם הראש", אתה כנראה יוצא עם בימבו.

האמת לרוב הגברים לא איכפת לנצל את ההזדמנות ולצאת עם אחת כזאת, אתה לא צריך לגלות חכמה גדולה או לחשוב על נושאים מעניינים לשיחה. אבל תיזהר לא להפוך את זה לקשר רציני. כי תאבד בה עניין מהר יותר מאשר היא יכולה להגיד "שיו, הסילבסטר והשנה החדשה יוצאים השנה באותו יום".
 

הווכחנית

התחביב שלה זה להתווכח על כל דבר שבעולם. במיוחד היא אוהבת להתווכח על דברים שאין להם שום קשר עם הדבר המקורי שעמד על הפרק. אבל אל תתאמץ, ככל שאתה תנסה לומר לה זאת היא תתווכח ביתר להט. גרוע מזה היא תמיד תנסה לתת לך להרגיש אשם בכל דבר שאתה עושה. אפילו בדברים שאין לך שום קשר איתם.

כמובן, אם אתה תמיד במתח כשאתה איתה, זה קצת מפספס את המטרה לשמה אתה בכלל צריך חברה. אז אם נכנסת למערכת היחסים הזאת בלי כוונה כי פשוט לא ידעת לקראת מה אתה הולך אז עכשיו זה הזמן לסגת לפני שהיא תתווכח איתך כל הדרך לחופה.
 

המזדיינת

אתם חברים כבר שנה אבל היא פשוט לא מפסיקה להזדיין מהצד. יש שני סוגים של נשים כאלה: הראשונה פשוט גאה בזה והיא תספר לך על זה בכל פעם שזה יקרה וגם תצפה לטפיחה על השכם ולהערכה בגלל שהיא היתה כנה. למרות שהיא הזיון הכי טוב שהיה לך בחיים תברח ממנה כמו מאש. את הטיפוס השני קצת יותר קשה לזהות. היא לא משוויצה בזה והיא גם אף פעם לא מודה.

אז אם אתה יוצא עם אחת כזאת, הסיכוי היחיד שלך לגלות את האמת, היא לשאול מישהו שמכיר אותה היטב. לדוגמה, אם אתה נמצא ביחידות עם אחד מידידיה אתה יכול להוציא את זה ממנו. אבל אם היא בוגדת בך איתו אז אנחנו מצטערים מראש.

לסיכום: אם אין לך שום דרך לגלות אבל אתה ממשיך לתת בה ספקות - תיפטר ממנה.

בשבוע הבא: עשר הנשים שעשו לנו את 2002.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by