בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוסיה מודיעה רשמית: גרוזני מכותרת 

רוסיה מודיעה רשמית: גרוזני מכותרת

 
 
חדשות  נענע

"היום, הארבעה בדצמבר, אני יכול לאמר באופן רשמי כי בירת צ'צנייה נמצאת במצור מלא", אמר מפקד הכוחות המשוריינים הרוסיים. לא ידוע כמה לוחמים ואזרחים צ'צניים ואזרחים נמצאים בגרוזני ומחכים לפלישה הרוסית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גרוזני מכותרת לחלוטין - כך הודיע היום (שבת) מפקד הכוחות המשוריינים של רוסיה, הגנרל ויקטור קזנטצב, לטלוויזיה הרוסית. בכך, השיגו הרוסים את מטרתם העיקרית בחודשי הקרבות האחרונים. על פי ההערכות, בתוך ימים ספורים יפלשו הכוחות לתוך העיר ויכבשו את המבצר האחרון של המורדים הצ`צניים.

בשבוע האחרון הפציצו הרוסים בצורה מאסיבית את האזור על מנת להשלים את כיתור הבירה, אך למרות ההפצצות נתקלו בהתנגדות עיקשת מאוד מצד המורדים שהתבצרו בה. סוכנות רויטרס מסרה כי כוחות הגרילה הפכו את כל סביבותיה של גרוזני לשדה מוקשים אחד גדול כנגד החיילים והטנקים הרוסים.

במקביל גוברת הדאגה המערבית למצב זכויות האדם ברפובליקה המורדת. נציג האיחוד האירופי, אלבארו גיל רובלס, יצא לצפון הקווקז כי לאמוד את היקף הפגיעה בתושבי גרוזני, ומצבם של יותר ממאתיים אלף פליטים שברחו לאינגושטיה השכנה.

שרי החוץ של צרפת וגרמניה הביעו זעזוע מהאלימות שהופעלה כלפי האזרחים הצ`צ`נים ואמרו כי כישלונה של מוסקבה להכניס משקיפים חיצוניים לתוך אזורי העימות בלתי מקובל בעליל.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by