בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פקיסטן: חשוד ברצח דניאל פרל נהרג ב"תאונת עבודה" 
 
 רמזי נהרג בעת שהכין מטען חבלה. תוצאות הפיצוץ בקראצ`י (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אסיף רמזי נהרג בעת שהכין מטען חבלה ביום חמישי; משפחתו זיהתה היום את גופתו; 4 פעילי טרור מוסלמים נעצרו בדרכם לפיגוע התאבדות בקראצ'י

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בני משפחתו של אסיף רמזי, פעיל מוסלמי קיצוני בפקיסטן, שנחשד במעורבות ברציחתו של העיתונאי האמריקני דניאל פרל, זיהו היום (שבת) את גופתו מבין 4 גופות מושחתות שנמצאו בעיר קראצ'י, בעקבות פיצוץ שהיה ביום חמישי באחד הבניינים בעיר.

המשטרה המקומית מעריכה שרמזי, המבוקש בפקיסטן בחשד למעורבות בסדרת פיגועים בקראצ'י, נהרג ב"תאונת עבודה" במהלך הכנת מטען חבלה, ביום חמישי.

דניאל פרל, כתב ה"וול סטריט ג'ורנל" לענייני דרום אסיה, נחטף ונרצח בינואר השנה, במהלך איסוף חומר על ארגונים מוסלמים בפקיסטן, בעקבות התקפות הטרור שהיו בארה"ב ב-11 בספטמבר 2001. באוגוסט נמצאו חלקי גופתו בקראצ'י והם הוטסו לארה"ב, שם הובא פרל למנוחות.

באוגוסט נערך בפקיסטן משפטם של ארבעה חשודים ברצח דניאל פרל. על אחד מהם נגזר עונש מוות ועל שלושת האחרים הוטלו עונשי מאסר. בספטמבר נעצרו בפקיסטן כמה פעילים של ארגון אל קאעידה, שאחד מהם זוהה על ידי עצור אחר כמעורב בחטיפתו ורציחתו של פרל.
 

4 פעילי טרור נעצרו בדרכם לביצוע פיגוע בקראצ'י

 
בתוך כך נעצרו הלילה בפקיסטן ארבעה פעילים מוסלמים שהיו בדרכם לבצע פיגוע התאבדות בקראצ'י. בידי העצורים נמצאו רימונים וחושדים כי התכוונו לפוצץ גשר גדול בעיר. במשטרה המקומית התקבל מידע מודיעיני שהביא למעצרם של הארבעה.

העצורים, פעילים בארגון המכונה "צבא מוחמד", סיפרו בחקירתם כי גויסו על ידי שני אזרחי מדינה מזרח תיכונית ששמה לא נמסר. לדבריהם, בפגישה שהתקיימה לפני כחודשיים, קיבלו מאותם שני מגייסיים כסף לקניית חומרי נפץ.

משטרת פקיסטן חושדת כי שני האנשים שגייסו את הפעילים שנעצרו, קשורים לארגון אל קאעידה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by