בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ הרוסי לנתניהו: מפת הדרכים תאושר אחרי הבחירות 
 
 מתקשה לשכנע את האירופים. נתניהו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

איוונוב אמר כי יש להילחם בטרור מכל סוג; שר החוץ הגיע לתחנה האחרונה בסיורו האירופי; מנסה להשיג תמיכת מוסקבה בגירוש ערפאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרביעייה הבינ``ל תאשר את `מפת הדרכים` להסדר במזרח התיכון לאחר הבחירות בישראל. כך אמר היום (שני) שר החוץ של רוסיה, איגור איוואנוב, לשר החוץ, בנימין נתניהו, במהלך ביקורו של נתניהו במוסקווה. איוונוב הוסיף ואמר כי יש להילחם בטרור. וכי אין להבחין בין טרור טוב לטרור רע.

שר החוץ בנימין נתניהו מבקר היום במוסקבה, תחנתו האחרונה בסיור האירופי אליו יצא במטרה להשיג תמיכה בעמדתו, המצדדת בבידודו של יו"ר הרשות הפלסטינת, יאסר ערפאת. נתניהו זכה להצלחה מועטה בלבד בביקוריו ברומא, פריס ולונדון וגם במוסקבה לא צפוי לו עתיד מזהיר. בעוד שבוושינגטון נתניהו יודע שימצא אוזן קשבת לעמדותיו, את האירופים היה לו קשה יותר לשכנע.

עיתוני בריטניה דיווחו בשבת על תקרית מביכה שאירעה לשר החוץ בביקורו בלונדון. הפגישה עם שר החוץ הבריטי, ג'ק סטרו הסתיימה בביטול מסיבת עיתונאים משותפת, ואילו ראש הממשלה, טוני בלייר, נמנע מלהיפגש עם נתניהו.

על פי דיווח ב-Financial Times, בפגישה בין שרי החוץ נדונו נושאים הקשורים בסכסוך הישראלי-פלסטיני. השניים התווכחו בעיקר לגבי השאלה "מה צריך לעשות כדי להחיות את תהליך השלום". מסיבת העיתונאים, שמכונסת בדרך כלל לאחר פגישות מדיניות, בוטלה על פי העיתון, מחשש פן יעלו העיתונאים שאלות שיובילו לפיצוץ דיפלומטי.

משרד החוץ הבריטי סירב להתייחס לידיעה, אולם לא הכחיש אותה. מן המשרד נמסר רק שהשניים הופיעו לתצלומים משותפים לאחר שיחתם.
 

בלייר סירב לפגוש את נתניהו; טען כי אינו נפגש עם שרים

 
העיתון Daily Telegraph דיווח, שבלייר סירב לפגוש את נתניהו בטענה שאינו נפגש עם שרים, במיוחד כשהם צפויים לפגוש את עמיתיהם הבריטיים. העיתון ציין, שהצהרה זו עומדת בניגוד להזמנה ששלח בלייר לעמרם מצנע, שצפוי להגיע ללונדון בעוד מספר שבועות.

דוברו של בלייר אמר שראש הממשלה לא יכול היה לפגוש את נתניהו, גם בשל שהייתו במחוז הבחירה שלו בצפון-מזרח אנגליה. הדובר עוד מסר, שמועד לפגישה עם מצנע טרם נקבע, אולם מקורות אחרים בלונדון העריכו שהשניים ייפגשו ככל הנראה זמן קצר לפני הבחירות בישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by