בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיאטל מתאוששת מהמהומות 

סיאטל מתאוששת מהמהומות

 
 
חדשות נענע

60 עצורים ו-30 פצועים עד עכשיו בסיאטל. הנשיא קלינטון יצא היום לנאום בכנס ארגון הסחר העולמי, והוא מבקש מהמפגינים "למחות בצורה בונה יותר", במקום להרוס חנויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"קצת יותר גרוע מרעידת אדמה" תאר היום (רביעי) משתתף בכנס של ארגון הסחר העולמי את ההתפרעות בסיאטל. 60 עצורים ו-30 פצועים הן התוצאות המיידיות של וועידת ארגון הסחר העולמי בסיאטל, ארה"ב. המשטרה הטילה מצור על העיר, וכוחות גדולים של המשמר-הלאומי, רובם בלבוש אזרחי מפטרלים ברחובות.

לדברי מקורות במשטרת סיאטל, היו ההפגנות אמש בעיר "החמורות מזה שלושים שנה". המפגינים הסתערו על המלונות בהם התאכסנו המשלחות השונות חמושים במקלות, אבנים ובספריי-צבע. רשת הסי.אן.אן דיווחה היום כי משתתפים בכנס ממשלחות ארה"ב ויפן, המתאכסנים במלון "פוש ווסטין" "נדחפו בכוח לחדריהם" מחשש לחייהם.

הנשיא קלינטון יצא הבוקר לסיאטל, והערב הוא אמור להיפגש ולנסות לשכנע שלוש קבוצות המתנגדות למדיניות הסחר של ארה"ב: החוואים האמריקנים, שרי מסחר ממדינות זרות וקבוצת המתנגדים לגלובליזציה מתוך ארה"ב. בהודעה ששחרר הבוקר דובר הבית הלבן אמר קלינטון שהוא "מבין את מניעיהם" של המפגינים אך ביקש מהמפגינים "לנסות ולמחות בצורה בונה יותר, וליצור דיאלוג".

רשת הסי.אן.אן ציינה בדיווחיה כי מרבית המפגינים "לא ממש ידעו במה העניין", רובם כך נראה, הצטרפו למעשי הוונדליזם והאלימות בשם ה"פאן" ולא בשם האידיאולוגיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by