בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טירה: לינץ' בבני זוג שכיכבו בסרט פורנו 

טירה: לינץ' בבני זוג שכיכבו בסרט פורנו

 
 
חדשות נענע

האשה נפצעה קשה והגבר בינוני; שני שוטרים נפצעו בניסיון החילוץ; השניים עוררו את זעמם של דתיים בעיר, גם משום שהצטלמו לסרט על רקע המסגד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המון כועס בטירה ניסה היום (ראשון) לכלות את זעמו בגבר ואשה תושבי העיר, שהשתתפו בסרט פורנו ישראלי. הסרט צולם בטירה, על רקע המסגד. האשה נפצעה קשה והגבר נפצע באורח בינוני. בניסיון חילוצם נפצעו שני שוטרים.

בני הזוג החיים יחדיו ללא נישואין, השתתפו לפני מספר שבועות בהקלטות של סרט כחול, אשר הופץ בקרב תצופים ערביים ביישובי המשולש, וזכה להצלחה רבה. כל אחד מהם קיבל 4,000 שקל עבור השתתפותו. כשנודע דבר התועבה, הודיעו בני משפחותיהם שינקמו בהם בשם חילול כבוד המשפחה.

השניים ירדו למחתרת, כשהמשפחות מחפשות אחריהם, בעזרתם של תושבים דתיים בטירה. למשטרה נודע הדבר ביום חמישי שעבר, ושוטרים החלו להשתתף בחיפושים, כדי להגן עליהם. אולם, השניים הצליחו להיעלם מעין כל.

היום בבוקר, כנראה שחשו בטוחים מספיק לצאת ממקום המסתור, ויצאו לטייל במרכז העיר. תושבים שראו אותם הזעיקו את בני המשפחות, ויחדיו החלו תוקפים אותם באגרופים ובאלות. המשטרה, שהגיעה למקום עצרה חלק מן התוקפים. השניים הועברו לבית חולים, אשר שמו לא פורסם, כדי להגן עליהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by