בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברון: עמדת תצפית צבאית נבנית במקום המאחז 
 
 חברון. חיילים מסיירים בעיר האבות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

המאחז הוקם עקב הפיגוע במקום; שרון תמך בפינוי המאחז בחברון וסירב לחזור על תמיכתו בתוכנית הרצף ההתיישבותי בעיר; פעילי שלום עכשיו הפגינו בעיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל המשיך היום (ראשון) בחברון בהרחבת עמדת התצפית הצבאית במקום ממנו פונה לפני מספר ימים המאחז הבלתי חוקי 'גיבורי חברון'. המאחז הוקם בציר המתפללים בעיר בעקבות הפיגוע במקום לפני כחודש. מגדל תצפית הוצב לאחרונה במקום ונראה כי מבנים נוספים יתווספו אליו בקרוב. בתוך כך נמשכות הפעולות למיגון ציר המתפללים - הדרך המובילה ממערת המכפלה לקרית ארבע לחברון.

הפגנה של פעילי תנועת 'שלום עכשיו' נערכה היום בחברון בדרישה להפסקת העבודות לבניית טיילת בעיר. עשרות ממתנחלי חברון ערכו במקום הפגנת נגד בגנות השמאל הישראלי. צה"ל והמשטרה סירבו לאשר את ההפגנה אך בג"ץ חייב אותם לאפשר את קיומה.
 
 
בישיבת הממשלה היום נשמעה סקירה של הרמטכ"ל על המצב בחברון ועל פינוי המאחז. ראש הממשלה, אריאל שרון, הביע תמיכה בפינוי המאחז בסוף השבוע וסירב לחזור על תמיכתו בתוכנית להקמת רצף התיישבותי בין קרית ארבע לחברון.

השר יצחק לוי זעם על עמדת שרון ועל פינוי המאחז ואמר כי "חלק מהביטחן של האיזור שם תלוי ברצף הזה ואני מצר על כך שרה"מ לא היה מוכן להתבטא בצורה ברורה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by