בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקסיקו: כוכבת פופ עצורה באשמת ניצול מיני 
 
 טענה כי נאנסה בכלא. טרווי ותינוקה מאחורי הסורגים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הזמרת גלוריה טרווי הגיעה למקסיקו לאחר שריצתה 3 שנות מאסר בברזיל; היא חשודה במעורבות בסרסור קטינות עבור בעלה לשעבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוכבת הפופ המקסיקנית, גלוריה טרווי, חזרה היום למולדתה שם היא מואשמת בניצול מיני של קטינות. הזמרת, שנחשבת ל"מדונה" המקומית, נעצרה בריו דה ז'נרו בתחילת שנת 2000, ובמשך שלוש שנים נכנסה ויצאה מהכלא בבריזליה, בזמן שבארצה ביקשו להעמיד אותה לדין בבית משפט מקסיקני.

טרווי נאשמת במעורבות בסרסור קטינות עבור בעלה ומנהלה לשעבר, סרג'יו אנדרייד. העדה המרכזית של התביעה היא נערה שהצטרפה בשנת 1997 לטרווי כזמרת הליווי שלה, בעת שהיתה בת 12. הנערה ילדה תינוק בשנת 98' וטענה כי אנדרייד הוא האב.הקטינה העידה כי סבלה מניצול פיזי ופסיכולוגי מחריד בעת שחייה עם בני הזוג.

טרווי בת ה-34 נחתה הלילה בקאנקון עם תינוקה, אנחל גבריאל, שנוצר ונולד במהלך שהותה בכלא. מקאנקון הוטסה טרווי במטוס פרטי של המשלה לצ'יואואה, שם תיחקר במשך 72 שעות. עם הגיעה לקאנקון חיכו לה כ-20 מעריצים עם שלטים ומערכת סטריאו שהשמיעה את שיריה המפורסמים ביותר.

בהופיעה, יחד עם תינוקה בן ה-10 חודשים, בפני השופט, סירבה טרווי לענות לשאלות והגישה הצהרה בכתב יד, שתוכנה לא נמסר בפומבי. זמרת ליווי נוספת של טרווי מואשמת בהשחתת קטין, אך כל השלושה מכחישים את האשמות המיוחסות להן.
 
 
טרווי מוחזקת כעת בכלא בצ'יואואה, בתא של שני מטר על שלושה מטר אותו היא חולקת עם תינוקה, שנולד בפברואר בעת שריצתה מאסר בכלא הברזילאי.

היא טענה אז כי נאנסה על ידי סוהר אך בדיקות די.אן.איי הראו כי אבי התינוק הוא בעלה לשעבר, שביקר אותה בכלא.

למרות שלא יצא לה שום להיט מאז 96', המיניות הנועזת שלה והאישיות הגדולה-מהחיים שלה ממשיכות לעשות לה כותרות בכל אמריקה הלטינית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by