בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עובד זר חשוד בביצוע מעשה סדום בבן 13 
 
 קשר את אחיו לעץ (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

יובא הערב להארכת מעצר; תושב רמה חשוד כי תקף את בנו הפעוט וגרם לו פגיעות באיברים פנימיים; בן 15 חשוד כי התעלל באחיו בן ה-4 והכניס אותו למקרר; פעוטה בת שנתיים נמצאה משוטטת ברחובות בחולון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה תבקש הערב (שני) להאריך את מעצרו של אזרח רומני בן 56 החשוד כי ביצע מעשה סדום בנער בן 13, תושב בני ברק. על פי החשד השקה האיש את הנער באלכוהול ולאחר מכן לקח אותו למקלט וביצע בו את זממו.

היום הובא להארכת מעצרו נער בן 16 תושב בת-ים, החשוד כי אנס ילדה בת 10 וביצע בה מעשים מגונים. הפרשה התגלתה לאחר שהילדה סיפרה לאימה על ההתעללות שעברה. במשטרה מתכוונים להגיש נגד החשוד כתב אישום כבר בימים הקרובים.
 

חשוד בהתעללות בבנו הפעוט

הלילה עצרה המשטרה את תושב כפר רמה בן 30, בחשד כי תקף את בנו בן השלוש וחצי, וגרם לו פגיעות באיברים פנימיים בגופו. סבו של הפעוט הביא אותו לבית החולים בנהריה, והוא אושפז לקבלת טיפול. בנוסף חשוד האב שנהג למשוך בשערותיו של בנו התינוק, בן השנה. האב הכחיש החשדות נגדו.

נער בן 15 חשוד כי נהג להתעלל באחיו הקטן בן ה-4. הנער העניש את אחיו בזמן ששמר עליו. באחד המקרים הוא הכניס אותו למקרר והוא חולץ רק לאחר שאחותם דיווחה על כך לאם. בסוף השבוע לקח הנער את אחיו הקטן לפרדס וקשר אותו לעץ. הפרשה נחשפה בעקבות תלונת האם נגד בנה.

בחולון נמצאה לפנות בוקר פעוטה בת שנתיים וחצי כשהיא משוטטת לבדה ברחוב קפלינסקי בעיר, והועברה בידי אזרחים למשטרה. כשאביה של הפעוטה שב הביתה מהעבודה, הוא גילה שבזמן שאישתו ישנה, הילדה יצאה מהבית ונעלמה. הוא ניגש להתלונן בתחנת המשטרה, ושם מצא את הילדה. שני ההורים זומנו לחקירה בחשד לרשלנות ולהזנחה ושוחררו. עובדי לשכת הרווחה יבדקו את תפקודם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by