בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צנזורה באוניברסיטה: עיתון הסטודנטים נגנז בגלל תכנים מיניים 

צנזורה באוניברסיטה: עיתון הסטודנטים נגנז בגלל תכנים מיניים

 
 
חדשות נענע

יו"ר אגודת הסטודנטים, ליאור טנר, פסל את גיליון עיתון הסטודנטים "תזה" שהוקדש לסקס, אחרי הדפסת 20 אלף עותקים ממנו. אחת העילות לפסילה: שיר הומו-אירוטי. עורך העיתון, עמית אדלר: "העיתון לא פרובוקטיבי במיוחד"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צנזורה באוניברסיטה: אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל-אביב פסלה גיליון של עיתון אגודת הסטודנטים, "תזה", אחרי שהודפסו 20 אלף עותקים ממנו. העילה לפסילה: בגיליון המיוחד שהוקדש לסקס היו חומרים פרובוקטיביים שכללו בין השאר תמונת שער חושפנית ושיר הומו-אירוטי.

יו"ר אגודת הסטודנטים (שהיא מו"ל העיתון), ליאור טנר, החליט על פסילת העיתון אחרי שקרא אותו כשהיה כבר מודפס. "החלטתי להקפיא את הפצת הגיליון במתכונתו הנוכחית, ולהפיץ אותו בשבוע הבא במתכונת חדשה, שתכלול גם חומרים מהגיליון הזה, השתמשנו בזכותנו כמו"ל כשפסלנו את העיתון", אמר טנר בתגובה לעיתון "מעריב".

עורך העיתון, עמית אדלר, זועם. "אני קורא לטנר לגלות אומץ ולהוציא את העיתון לאור כמו שהוא נכתב", אמר לנענע אדלר, שהודיע על התפטרותו. "מבחינתי אני אחראי לעיתון כפי שהוא, ועומד מאחורי כל מילה וכל תמונה. עשיתי עיתון מעניין, ולא פרובוקטיבי במיוחד לדעתי. משהו שסטודנטים בהחלט מגלים בו עניין. חבל שהיום, לקראת שנת אלפיים, אנחנו מגלים קרתנות שכזו באוניברסיטה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by