בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתון איראני: התרסקות המטוס האוקריאני - קונספרציה ציונית 
 
 שרידי המטוס שהתרסק. כל הנוסעים נהרגו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הרשויות האיראניות מסרו כי נמצאה ה"קופסא השחורה" מהתרסקות המטוס; כל 46 נוסעי המטוס נהרגו; רובם אזרחים אוקראינים; המטוס היה בדרכו מטורקיה לאיספהאן כשאיבד את הקשר עם מגדל הפיקוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתון איראני מפרסם ידיעה בה הוא מאשים את ישראל בגרימת התרסקות המטוס האוקראיני באיראן ביום שני. בעיתון נכתב כי מדובר בקונספרציה ציונית. עוד נטען כי סוכני מוסד השוהים בטורקיה, שם עצר המטוס לתדלוק, מעורבים בהתרסקות.

הרשויות האיראניות מסרו היום (רביעי) כי הם מצאו את רישומי הטיסה (הקופסא השחורה) של מטוס הנוסעים שהתרסק בסמוך לעיר ארדסטאן שבמרכז איראן. המטוס היה בדרכו מטורקיה לעיר איספהאן שבאיראן, כאשר לפתע איבד את הקשר עם הקרקע והתרסק.

בהודעת שר התחבורה האיראני נמסר כי "כי 42 הנוסעים ו-4 אנשי הצוות, כולם אזרחים אוקראינים, שהיו על המטוס שהתרסק הלילה באיראן נהרגו". עוד מסר כי נוסעי המטוס הם עובדי תעשיית המטוסים של אוקראינה ששהו באיראן לצורך ניסוי מטוס חדש - האנטונוב 140.

עדיין לא ברור עדיין אם ה"קופסא השחורה" מכילה הקלטות אודיו או נתונים. גורם בכיר במשרד התעופה באנקרה מסר כי השיבושים בקשר החלו כשהמטוס טס מעל הים השחור, סמוך לעיר טרבזון שבצפון מזרח טורקיה. המטוס איבד לפתע את קשר עם מגדל הפיקוח, סמוך לשדה התעופה והתרסק כ-72 קילומטרים מארדסטאן, שמדרום לטהרן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by